Android TV Duyuruldu

Sizlere canlı konumuz üzerinden aktardığımız Android TV tanıtıldı haberinden sonra gelen bilgiler üzerine TV’yi detaylı olarak verilen bilgilere göre tanıtacağız.

İlk olarak bir Google yetkilisinin sahneye çıkıp eline Samsung tablet alıp elinde tuttuğu tablet ile beraber televizyona rahatlıkla HDMİ bağlantı yapıldığını farkeden kullanıcılar, tablet üzerinde oynanan basket oyununu merak etmeye başladı, ancak oyunun adının ne olduğu şuana kadar maalesef ki bilinemiyor.

Son gelen bilgilere göre, ise akıllı televizyonun 2015 yılında piyasaya çıkacağı Sony 4K televizyonlar ile beraber uyumlu olarak çalışacağının bilgisi gelmekte, ilk bakışta normal televizyondan farklı olmayan LED TV olarak gördüğümüz LED TV görünümde ama Android işletim sistemine sahip televizyon üzerinden mağazaya bağlanıp istediğiniz filmleri rahatlıkla izleyebiliyorsunuz.

Henüz televizyon hakkında tam bilgi verilmese de Android işletim sistemine sahip televizyonun Google Play Store üzerinden oyun oynatabileceği konuşuluyor.

Bakalım ilerleyen dakikalarda televizyon hakkında farklı bilgiler verilecek mi? eğer yeni bilgiler gelirse sizlere bildireceğiz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0