Ana SayfaAndroid HaberleriAndroid TV Duyuruldu

Android TV Duyuruldu

-

iPhone’unuzun Yan Düğmesinin Aramayı Kapatmasını Nasıl Durdurursunuz?

‌iPhone‌ cihazınızda bir arama yaptığınızda veya aldığınızda, aramayı bitirmek için istediğiniz zaman ahizenizdeki Yan düğmeye...

Sizlere canlı konumuz üzerinden aktardığımız Android TV tanıtıldı haberinden sonra gelen bilgiler üzerine TV’yi detaylı olarak verilen bilgilere göre tanıtacağız.

İlk olarak bir Google yetkilisinin sahneye çıkıp eline Samsung tablet alıp elinde tuttuğu tablet ile beraber televizyona rahatlıkla HDMİ bağlantı yapıldığını farkeden kullanıcılar, tablet üzerinde oynanan basket oyununu merak etmeye başladı, ancak oyunun adının ne olduğu şuana kadar maalesef ki bilinemiyor.

Son gelen bilgilere göre, ise akıllı televizyonun 2015 yılında piyasaya çıkacağı Sony 4K televizyonlar ile beraber uyumlu olarak çalışacağının bilgisi gelmekte, ilk bakışta normal televizyondan farklı olmayan LED TV olarak gördüğümüz LED TV görünümde ama Android işletim sistemine sahip televizyon üzerinden mağazaya bağlanıp istediğiniz filmleri rahatlıkla izleyebiliyorsunuz.

Henüz televizyon hakkında tam bilgi verilmese de Android işletim sistemine sahip televizyonun Google Play Store üzerinden oyun oynatabileceği konuşuluyor.

Bakalım ilerleyen dakikalarda televizyon hakkında farklı bilgiler verilecek mi? eğer yeni bilgiler gelirse sizlere bildireceğiz.

-- Reklam --

Apple Watch’ınızı iPhone’unuzla nasıl kontrol edebilirsiniz?

‌iOS 16‌'daki Apple Watch Mirroring (Apple Watch Yansıtma) ile Apple, Apple Watch'u daha erişilebilir kılmak için AirPlay kablosuz protokolünü...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.