Ana SayfaAndroid HaberleriAndroid Wear, Android cihazların Yüzde 25'ini destekleyecek

Android Wear, Android cihazların Yüzde 25’ini destekleyecek

-

Android Wear, Android cihazların %75’ini desteklemiyor

Android dünyasını daha da çok renkli hale getireceğine inanılan Android Wear artık yavaştan piyasa kullanıcılarının eline geçecek ve ilk deneyimler yaşanmaya başlanacak. Siz de eğer Android Wear ile ilgileniyorsanız ve Android telefonunuz ile birleştirerek kullanacağınız bu saat sayesinde hayatınızı çok daha kolay bir hale getirebileceğinizi düşünüyorsanız bir kere daha düşünseniz iyi edersiniz.

Son meydana gelen bilgilere göre Adroid Wear ile cihazınızın çalışması için en azından Android 4.3 veya 4.4 sürümüne sahip olması gerekecek. Piyasa açısından duruma baktığımızda ise yalnızca android telefonların %25’i 4.3 ve 4.4 sürümüne sahip. Kısacası diğer cihazların tamamı şuan için Android Wear konusunda yetersiz kalıyor.

Yakın zamanda hem LG kanadından hem de Motorola kanadından piyasaya sürülecek olan akıllı saatler de mevcut. Bunların gelmesi ile birlikte akıllı saatlerin ne kadar kullanışlı olduğunu ve cihazlar için güncelleme yapılıp yapılmayacağını da göreceğiz. Eğer herhangi bir güncelleme yapılmazsa, giyilebilir teknolojiler sadece son trend cep telefonları ile birlikte kullanılabilecek denebilir.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.