Anneler Bunlara Bayılacak!

Giyilebilir teknolojilerin proje bazlı geliştirildiği günümüzde yakında piyasaya sürülecek bu ürünler bir çok annenin gözdesi olacak. Spor bantlar olarak düşünülen bu ürünler spor yapan kişiler tarafından çok sevilecek gibi duruyor.

FitBit Flex

Fitbit Flex

Spor yapan kişilerin günlük verilerini gözlem altında tutmalarını sağlamak amacıyla üretilen bu ürün hafif, su geçirmez ve şık tasarımıyla günlük uyku, yemek, spor verilerinin girişini yapmanıza olanak tanıyor.

Jawbone Up24

Jawbone Up24

Rahat kullanışlı ve şık tasarımlı bu bileklik ile kalp atışları ve bu veriye dayanan bazı sağlık istatistikleri kaydedilip aynı zamanda akıllı telefonunuzla bağlantı kurarak aynı anda size bu bilgileri sunuyor.

Misfit Shine

Misfit Shine

Tamamen su geçirmez kolye ve bileklik olarak kullanılabilir ve yüzme sporlarında kullanılabilecek bir sayaç.

Samsung Gear Fit

Samsung Gear Fit

OLED ekranlı bir vucut sayacı aynı zamanda bir saat olan Gear Fit ile akıllı telefonunuzla bağlantı kurup istatistiklerinizi kontrol edebilirsiniz.

Nike Fuelband SE

Nike Fuelband SE

Nike hayranları ve giyilebilir teknoloji meraklıları için Nike’ın projesi olan bir spor sayacı daha henüz hangi akıllı telefonlar ile çalışacağı belli olmasa da piyasada büyük ilgi göreceğe benziyor.

Moto360

Moto360

Henüz ürünün satışının başlayıp başlamayacağı bilinmese de Moto360 dizaynı ile çok ilgi göreceğe benziyor. Android desteği ve şık sade tasarımı ile diğer giyilebilir sayaç saatlerden farkını ortaya koyuyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0