Anonymous adeta İsrail’i çökertti

Dünyaca ünlü hacker grubu Anonymous İsrail’e karşı tepki gösterdi, bünyesinde bulundurduğu 80 bin kişilik güce sahip olan Anonymous neredeyse tüm interneti hackleyebilme gücüne sahip durumda.

80 bin kişilik dev ordu.

Dünyanın tanıdığı grup bünyesinde barındırdığı güç sayesinde istediği herhangi bir internet sitesini saniyesinde erişime kapatabiliyor, grup içerisinde neredeyse sürekli beraberliğin olduğu Anonymous dünya kupası için neredeyse tüm sponsorları uyarmıştı.

Eş zamanlı olarak saldırı düzenleyen Anonymous Coca Cola gibi şirketleri daha önce defalarca hacklemişti, bugün gelen bilgilere göre ise grubun yaptığı açıklama da İsrail’e tepki Gazze’ye destek için 1000’den fazla web sitesinin hacklendiği belirtildi.

Sürekli olarak eylemlerine dur durak bilmeden devam eden grup hiç kimseyi affetmeyeceklerini, unutmayacaklarını ve lejyon yani her yerde olduklarını belirtti.

Son olarak belirtmemizde fayda var Anonymous grubuna 80 bin kişi üye ancak grubun DDoS gibi saldırılarda 1 milyona yakın bilgisayar kullanılıyor.

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0