Ana SayfaTeknoloji HaberleriAnonymous Dünya Kupasını Tehdit Etti

Anonymous Dünya Kupasını Tehdit Etti

-

Google Pixel Fold’un Yüksek Çözünürlüklü Fotoğrafları Yayınlandı!

Geçtiğimiz günlerde Geekench kıyaslama platformunda 'Felix' kod adlı Google Pixel Fold telefonu ortaya çıkmıştı. Telefona...

Dünyaca ünlü Anonymous, Dünya Kupasını hackleyeceğini açıkladı.. Detaylar yazımızda.

Bu akşam Brezilya – Hırvatistan maçı ile başlayacak olan Dünya Kupası, Anonymous hacker grubunun tehtidi altında. Anonymous yaptığı açıklamada Brezilya’da ciddi derecede sefalet içinde yaşayan insan olduğunu belirtip onlara yardım etmeyip bu turnuvaya para harcanmasının doğru olmadığını ve bu tür bir turnuva yerine elde edilen gelir ile yoksullara yardım edilecek bir turnuvanın yapılması gerektiğini belirtip bu turnuvaya sponsor olan dünyaca ünlü firmaların online servislerini hackleyeceklerini belirttiler.

Dünyaca ünlü şirketlerin sistemlerinde çeşitli önemli açıklar tespit ettiklerini söyleyen ünlü hacker grubu, bu hack işlemiyle bu konuya dikkat çekmeyi amaçladıklarını da belirttiler.

Ayrıca Anonymous geçtiğimiz günlerde Brezilya Dış İşleri Bakanlığının e-mail sunucusunu hackleyerek bu konuda ne kadar ciddi olduklarını göstermişti.

Bakalım dünyaca ünlü hacker grubu bu söylediklerini yapabilecek mi hep birlikte göreceğiz..

-- Reklam --

ZTE Blade V41 Vita 5G Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Çinli teknoloji şirketi ZTE, bir zamanlar Huawei ile birlikte ABD yaptırımlarına maruz kalana kadar akıllı telefon pazarında belli bir...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz