Ana SayfaTeknoloji HaberleriApple, 16 GB iPod Touch Modellerini Yeniliyor

Apple, 16 GB iPod Touch Modellerini Yeniliyor

-

Apple cephesinden gelen son haberler 16 GB iPod Touch modellerinin yenileneceği yönünde.

Dünya devi şirket Apple, 16 GB iPod Touch cihazlara yeni özellikler getirmeyi planladığı iddaa ediliyor. Apple şirketinin önemli cihazlarından olan iPod Touch’lar, kısa süre içerisinde yenilenebilir. Apple şirketinin sadece iPod Touch 16 GB modellere yeni bazı özellikler getirerek bir güncelleme yapacağı belirtiliyor. Hatırlanacağı üzere Apple şirketi, iPod Touch cihazlara en son geçen yıl bir güncelleme ve yenilik getirmişti. O tarihten bu yana Apple, iPod Touch cihazlara ilk kez yeni bir güncelleme getiriyor.

Getirileceği iddaa edilen bu yenilik ile birlikte artık Apple iPod Touch 16 GB modellerinin diğer üst modellerinde olduğu gibi arka kameraya sahip olacağı belirtiliyor. Ayrıca bu iddaayı servis eden kaynak aynı zamanda yeni 16 GB iPod Touch cihazlarının hazır olduğu ve kısa süre içerisinde satışa sunulacağı şeklinde bilgi de paylaşmaktadır. Yeni 16 GB iPod Touch cihazların daha fazla renk seçeneğine sahip olacağı da gelen önemli bilgiler arasında yer alıyor.

Bildiğiniz üzere şuan ki iPod Touch 16 GB modelleri 229 Dolar gibi bir fiyata ABD’de satışta şuan, gelen bilgiler ise iPod Touch 16 GB modellerinin önümüzde ki hafta itibari ile 199 Dolar gibi bir fiyata güncellenmiş olarak satışa sunulacağı yönünde.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here