Ana SayfaTeknoloji HaberleriApple 4 milyondan fazla AirPods Pro 2 sattı - bir haftalık rekor

Apple 4 milyondan fazla AirPods Pro 2 sattı – bir haftalık rekor

Apple, bir haftadan biraz uzun bir süre içinde 4 milyon adet satış görmeyi başardı. Apple, bu yılın üçüncü çeyreğinde yüzde 30,9 pazar payıyla yaklaşık 23,8 milyon adet işitme cihazı satmayı başardı.

-

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında...

Apple, akıllı telefon pazarında önemli bir isim olmasının yanı sıra akıllı saat segmentinde ve hatta gerçekten kablosuz kulaklık kategorisinde de büyük bir oyuncu olmaya devam ediyor. Şimdi, yeni bir rapor AirPods Pro 2‘nin pazarda büyük bir başarı elde ettiğini ortaya koydu.

Apple hayranları yeni bir AirPods Pro modelini bekliyordu ve çok popüler olan AirPods Pro’nun üst modeli büyük satışlar görüyor. Apple, bir haftadan biraz uzun bir süre içinde 4 milyon adet satış görmeyi başardı. Apple, bu yılın üçüncü çeyreğinde yüzde 30,9 pazar payıyla yaklaşık 23,8 milyon adet işitme cihazı satmayı başardı.

Özellikle, bu aynı zamanda geçen yılın aynı çeyreğine göre yüzde 34’lük oldukça büyük bir büyümeye işaret ediyor. Bu meblağın 4,2 milyon adetlik kısmı, 2022’nin 3. çeyreğinde AirPods Pro 2 tarafından tek başına oluşturuldu.

airpods-3

2. nesil modeller 7 Eylül’de duyuruldu ve 23 Eylül’de piyasaya çıktı. Şirket ortalama yarım milyondan fazla satmayı başarsa da AirPods Pro, aynı ayın sonuna kadar günde en az 2 adet sattı. Öte yandan Samsung‘tan Galaxy Buds 2 Pro, bu yılın üçüncü çeyreğinde düşüş gördü.

-- Reklam --

Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro Sızıntıları Paylaşıldı!

Xiaomi Pad 5 ve Pad 5 Pro, 2021'de Xiaomi'nin tablet serisini yeniden canlandırdı. Aradan geçen bir yıl sonunda Xiaomi,...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz