Ana SayfaTeknoloji HaberleriApple AirPods Pro 2 Fiyatı ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Apple AirPods Pro 2 Fiyatı ve Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Apple'ın yeni nesil kablosuz kulaklıkları Apple AirPods Pro 2, 2021'in son çeyreğinde çıkacak ve fiyatı 249 dolar olacak...

-

Apple iPhone 12 serisinin piyasaya sürülmesiyle, birçok kişi yeni amiral gemisinin yanında yeni AirPods Pro 2 kulaklığını almayı umuyordu. Bununla birlikte yeni bir sızıntı, merakla beklenen Apple AirPods Pro 2 kulaklıklarının piyasaya sürülmesiyle ilgili detayları ortaya çıkardı.

TechRadar‘ın raporuna göre, Apple AirPods 2 fiyatı ve çıkış tarihi taşıyan tweet bir sızıntı paylaşıldı. LeaksApplePro adlı bir kaynak, popüler AirPod’ların ikinci neslinin 249 Dolara mal olacağını ileri sürdü.

Üstelik çıkış tarihinin de 2021’in dördüncü çeyreğinde veya 2022’nin başlarında olacağını açıkladı. Bir çıkarım yaparsak, yeni kablosuz kulaklıklar daha en az bir yıl sonra piyasaya sürülecek.

Yeni AirPods 2 ucuz olmayacak olsa da, kaynak ayrıca daha iyi pil ömrü, geliştirilmiş gürültü önleme özelliği ve hatta ortam ışığı sensörleriyle geldiğini belirtti. Bununla birlikte AirPods Pro’nun ilk nesli üzerinde çok fazla bir güncelleme olmayacağından da bahsetti.

Bu sızıntı, Cupertino merkezli devin yeni nesil kulaklıklarla ilgili önceki raporlarla uyumlu. Ortam ışığı sensörünün biyometrik ölçümler almak için kullanılacağını belirtmiştir. Tabi ki daha fazla bilgi için bir süre daha beklememiz gerekecek.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakTechRadar

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here