Ana SayfaTeknoloji HaberleriApple AirPods Pro 2 Kulaklıklar, Üretim Sıkıntısıyla Karşı Karşıya

Apple AirPods Pro 2 Kulaklıklar, Üretim Sıkıntısıyla Karşı Karşıya

Goertek'te üretimin askıya alınmasının ardındaki özel neden açıklanmasa da kaynağımız, bunun büyük olasılıkla üretim sorunu nedeniyle olduğunu ve taleple ilgili bir sorun olmadığını ekliyor. Goertek'in AirPods Pro üretimine ne zaman devam edeceği henüz bilinmiyor.

-

Snapchat’te kişiler nasıl engellenir?

Snapchat'te arkadaşlarınızdan birini engellemenin zamanı geldiyse, bunu şu şekilde yapabilirsiniz:Adım 1: Mobil cihazınızda Snapchat uygulamasını...

Apple, merakla beklenen AirPods Pro 2 kablosuz kulaklıkları birkaç ay önce piyasaya sürdü ve şimdi şirketin TWS kulaklık üretimiyle ilgili küçük bir sorunla karşı karşıya olduğu görülüyor.

Son haberler Apple’ın, Çinli tedarikçi Goertek’i üretim sorunları nedeniyle ikinci nesil AirPods Pro’nun üretimini askıya aldığını bildirdi.

Aynı kaynak bir başka Çinli tedarikçi Luxshare’nin boşluğu doldurmak için AirPods Pro 2 üretimini genişlettiğini ve bununla birlikte şimdilik tek kablosuz kulaklık tedarikçisi haline geldiğini de sözlerine ekledi.

airpods-3

Goertek’te üretimin askıya alınmasının ardındaki özel neden açıklanmasa da kaynağımız, bunun büyük olasılıkla üretim sorunu nedeniyle olduğunu ve taleple ilgili bir sorun olmadığını ekliyor. Goertek’in AirPods Pro üretimine ne zaman devam edeceği henüz bilinmiyor.

-- Reklam --

Alienware’in Yeni Bilgisayarı Hayallerinizi Süslüyor Olabilir!

Alienware, yeni bir 18 inç oyun dizüstü bilgisayarını tanıtan kısa bir fragman yayınladı. Bu gerçekten çok heyecan verici bir...
KaynakTwitter

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz