Ana SayfaTeknoloji HaberleriApple AR kulaklığı 2023'ün ikinci yarısına ertelendi

Apple AR kulaklığı 2023’ün ikinci yarısına ertelendi

Apple AR/VR kulaklıklarının büyük sevkiyat programının yazılımla ilgili sorunlar nedeniyle 2023'ün ikinci çeyreğine ertelendi.

-

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında...

Apple, ilk karma gerçeklik kulaklığını gelecek yıl piyasaya sürmeye hazırlanıyor, ancak analist Ming-Chi Kuo’nun yeni bir raporu, ürünün gelişinin ertelendiğini iddia ediyor.

Paylaşılan nota göre, ana bileşenler için toplu sevkiyat planı 2023’ün 1. çeyreği için planlanıyor ancak müşterilere yapılan teslimatlar, “yazılımla ilgili sorunlar” gerekçe gösterilerek 2. çeyrekten yılın ikinci yarısına ertelendi.

Ayrıca, sevk edilen birim tahminleri 800.000-1.200.000’den sadece 500.000’e düşürüldü, bu başlangıçta hedeflenenin neredeyse yarısı.

Apple’ın şu anda Ocak 2023’te bir duyuru etkinliği gerçekleştirmesi bekleniyor ve uzmanlar, Cupertino’nun bundan sonra ne yapacağını görmek için bekliyorlar çünkü açılış ile lansman arasındaki büyük boşluk, pazarlama çabalarına ve dolayısıyla satışlara zarar verebilir.

Kuo, gecikmeli satışların optik endüstrisini etkileyebileceğini de sözlerine ekledi. Modül veya lens gibi farklı kamera parçalarından sorumlu Apple ortakları Largan, Cowell ve Primax yakından takip ediyor çünkü herhangi bir gecikme yakın vadeli finansal planlamalarına zarar verebilir.

-- Reklam --

Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro Sızıntıları Paylaşıldı!

Xiaomi Pad 5 ve Pad 5 Pro, 2021'de Xiaomi'nin tablet serisini yeniden canlandırdı. Aradan geçen bir yıl sonunda Xiaomi,...
Ahmet Ekinler
Ahmet Ekinlerhttps://ahmetekinler.com/
Uzmanlık alanı dijital medya ve pazarlama. Teknolojiye merakı ve aşırı ilgilisi onu teknoloji bloğunda makale yazma ve inceleme konularında uzman yapıyor. Her ne kadar Apple hayranı olsa da başarılı teknolojik ürünleri takdir eder.
KaynakGsmarena

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz