Ana SayfaTeknoloji HaberleriApple Beats Audio'yu satın almak üzere

Apple Beats Audio’yu satın almak üzere

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Apple yeni dolaşan söylentilere göre 3,2 milyar dolara Beats Audio ‘yu  satın almak için görüşmelere başladı. Anlaşma önümüzdeki hafta ilan edilebilir. Anlaşma saglanırsa Beats Apple‘ın en büyük satın alma işlemi olacak.Dünyanin en iyi kulaklık üreticisilerinden biri olan Beats yakın zamanda iTunes uygulama içi satın alma özelliğini kullanmaya da başlamıştı.

2011 yılında HTC 300 milyon dolara Beats Audio ‘ nun  % 50.1 ‘ini satın almış ve özel Beats Audio yazılımlı ve markalı kulaklık ile telefonları satışa sunmuş fakat daha sonra HTC maliyet nedeniyle bu satışlarını durdurmuştu.2012-2013 yılları arasında da bonolarını elden çıkarmıstı.

Beats Audio‘nun simdiki sahini teknoloji devi Apple olmak uzere.
Geçen haftada cep telefonları için düşük enerji tüketen led ekranlar üretemi yapan luxury sirketini alan apple boylece yeni çıkacak iPhone, iPad, iPod, MacBook ve iMac‘lerinin ekranlarindan sonra ses sistemlerindede önemli bir adım atmak üzere.

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

1 Yorum

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz