Ana SayfaIOS HaberleriApple geliştiricileri için iOS 8 beta 2 çıktı!

Apple geliştiricileri için iOS 8 beta 2 çıktı!

-

Ekim Ayı PlayStation Plus Ücretsiz Oyunları Belli Oldu

Bu ay başında zam gelen PlayStation Plus, artık gamerların bütçelerini daha fazla zorlamaya başladı. Bununla...

Geliştiricilerinin merkla beklediği iOS 8 Beta 2 yayına sokuldu!

Apple, dünyaca ünlü konferansında 2 hafta kadar önce iOS 8’i kısmen tanıtmış ve beta sürümünü geliştiriciler için kullanıma sokmuştu. Şimdi ise iOS 8 sahnesinde beta 1’in çıkmasının üstünden bir hafta geçmesine rağmen iOS 8 Beta 2 geldi. iOS 8 Beta 2 ise şuanda geliştiriciler için indirilebilir konuma geldi.

Peki, iOS 8 Beta 2’de neler var? iOS 8’in ilk betasını deneyen kullanıcılar çok fazla kırılma ve bug problemleri ile karşı karşıya kalmıştılar. Hatta eski sürümlerde sorunsuz çalışmakta olan aydınlatma ayarları gibi ayarlar bile çalışmaz hale gelmişti. Beta 2’de en çok bu hataların giderilmesi üzerinde durulmuş ve hataların büyük bir kısmı büyük oranda giderilmiş.

Tabii, sadece hatalar değil iOS 8 Beta 2’de bir de gözümüze takılan yeni özellikler mevcut. Her uygulama için kullanılan batarya yani enerji miktarı, tüm bildirimleri tek seferde kapatabilme özelliği, iCloud fotoğraflarını paylaşıma açmak şuanda ilk görünen yeni özelliklerin arasında yer alıyor.

Xbox Patronu Phil Spencer Game Pass’e Zam ve Xbox’a Japon Yapımı AAA Oyunlar Geleceğini Açıkladı

21 Eylül ile 24 Eylül tarihleri arasında düzenlenen Tokyo Game Show 2023’e oyun sektöründen birbirinden önemli isimler katıldı. Microsoft...
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz