Ana SayfaAndroid HaberleriApple hala diğer markalardan önde!

Apple hala diğer markalardan önde!

-

Amazon, kalemli Kindle Scribe’ı duyurdu

Amazon bugün, şirketin şimdiye kadarki en büyük Kindle'ı ve hareket halindeyken okuma ve yazma için...

comScore verilerine göre Apple Amerika’da en yüksek pazar payının sahibi

Dünyaca ünlü analiz şirketi olan ComScore’un son hazırladığı rapora göre Amerika pazarında hala Apple’ın liderliği devam ediyor. Android işletim sistemi rakamsal olarak iOS’i geçmiş durumda olsa da Apple tek başına onlarca firma ile ve dev bir işletim sistemi ile mücadele etmek durumunda kalıyor. Yapılan istatistik verilerine göre Amerika sınırları içerisinde Apple pazar payı olarak %41.9’luk büyük bir payın sahibi olarak masada oturuyor.

Fakat duruma işletim sistemi tarafından baktığımızda ise %52.1’lik pay ile Google’ın Android işletim sisteminin daha da önde yer aldığını görüyoruz. ComScore’un yapmış olduğu etkileyici raporlamaya göre Amerika’da toplam olarak 169 milyon akıllı telefon kullanıcısı insan var.

Apple, aşağıdan da görebileceğiniz istatistik verilerine göre hala istikrarlı ve yükselişli bir şekilde kendisini geliştirmeye devam ediyor. Fakat LG,  Sony ve HTC gibi birçok firmanın da Apple’ın arkasında yer alıyor olması artık Apple’ın tek dişli rakibinin Samsung olmadığının en büyük göstergelerinden birisi. Bakalım, ikinci yarı da Apple ve iOS, Google ve Android için durum ne olacak?

apple-satis

 

-- Reklam --

Vivo Y73t Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Vivo kısa süre önce Vivo Y32t ve Y52t orta sınıf akıllı telefonlarını piyasaya sürmüştü. Şimdi firma, “t” markalı başka...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.