Apple iPad Air 2 sızdırıldı

Apple tarafından kısa zaman içerisinde üretilmesi beklenen ve geçtiğimiz günlerde hakkında yeni görseller yayınlanan Apple iPad Air 2 için bugün yeni görseller yayınlandı, geçtiğimiz gün yayınlanan görsellere göre daha net ve daha detaylı olarak görünen Apple iPad Air 2 iddialara göre oldukça ince bir tasarıma sahip olacak.

Apple tarafından her yeni etkinlikte daha ince ve daha büyük ekranlı cihazların tanıtılmasını bekleyen kullanıcıların Apple iPad Air 2 etkinliği ile beraber bu heyecanını daha fazla arttıran sızıntıya göre Apple yeni tablet modeli üzerinde neredeyse iPhone 5S cihazının kalınlığının yarısı kadar incelikte olacak.

Kırılma riski unutulabilir.

Cihazlarını sürekli olarak inceltmek isteyen üreticiler bir noktada hata yapıyorlar, kullanıcılara göre üreticiler cihazlarını genellikle tablet cihazlarını biraz daha ince yapmaya kalkarlarsa tablet cihazların daha çabuk kırılabileceği ve elimizde oynarken herhangi bir sert basma ile eğrilme tehlikesi yaşayabileceği bu nedenle çok ince tabletlerin üretilmemesi gerektiği söyleniyor.

Üreticiler bu sorun için mutlaka çözüm bulacak diyebiliriz ancak Apple tarafından üretilmiş olan Apple iPad Air 2 resimde görünen tablet ise gerçekten incelik olarak kusursuz olacağı kesin.

Son olarak belirtmemizde fayda var Apple yeni tablet modeli olan Apple iPad Air 2 modelinde TouchID sistemine yer verecek, bu sistem ile beraber kullanıcılar daha güvenli olarak verilerini ve tabletlerini koruyabilecek.

Apple iPad 2

Apple iPad 2

Apple iPad 2

Apple iPad 2

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0