Ana SayfaTeknoloji HaberleriApple iPhone 11 (2019) Özellikleri ve Teknik Çizimleri Sızdırıldı

Apple iPhone 11 (2019) Özellikleri ve Teknik Çizimleri Sızdırıldı

Apple'ın 2019 iPhone'ları hakkında sızıntı haberler çıkmaya başladı. 3 kameralı iPhone söylentilerinden sonra en büyük sızıntı iPhone 11 hakkında oluyor...

-

Apple’ın yeni nesil iPhone modelleri, 2019 yılına damga vurması bekleniyor. Özellikle geçen yıl hem yüksek fiyatlar, hem de iPhone’ların içerisinde bulunan donanım sorunları nedeniyle Apple bu yıl bir atılım gerçekleştirecek. 2018 yılının iPhone’ları hala piyasada.

Şirket, büyük olasılıkla 2019 iPhone’larının tanıtımının birkaç ay öncesine kadar herhangi bir resmi bilgiyi bizimle paylaşmayacak. Ancak sızdırılan haberler sayesinde bir şekilde, bu telefonları öğrenebilmemiz mümkün.

Bu gün ise iPhone 11 (2019) olduğu iddia edilen yeni bir iPhone modelinin özellikleri ve teknik çizimleri sızdırıldı. Henüz resmi bir açıklama olmasa da genel olak 2019 iPhone’larına şöyle bir göz atma fırsatını elde etmiş olduk.

 Apple iPhone 2019 Serisi

Son yayınlanan teknik çizimler, cihazın bazı önemli özelliklerini ön plana çıkarıyor. iPhone 11, Super Retina HD özellikli 5.8 inç OLED ekrana sahip olması bekleniyor. Kaynağa göre, cihazın boyutları da paylaşılmıştır. Yükseklik 5.65 inç, genişlik 2.79 inç ve kalınlık ise 0.30 inç olacak.

Apple iPhone 11 (2019) Özellikleri ve Teknik Çizimleri Sızdırıldı

iPhone 8 ve diğerlerinde olduğu gibi iPhone 11’de, IP68 sertifikalı su ve toz geçirmez bir gövdeye sahip olacak. Teknik çizimler ayrıca iPhone 11’in üçlü arka kamera kurulumuna sahip olacağını onaylıyor gibi görünüyor.

Ayrıca bkz: Üç Kameralı iPhone Telefonlar Yolda!

Belki de listelemede en ilginç olan özellik, cihazda bulunan 4000mAh’lık bataryadır. Apple iPhone’larda her zaman daha küçük batarya bulunduruyordu. Bu nedenle 4000mAh’lık batarya harika bir yöntem olabilir.

Cihazda bir USB Tip-C portu dahi bulunacak. Aynı zamanda cihazda 5G desteğinin olması da muhtemel. Son olarak dört renk seçeneğinde mevcut olacak. Bunlar Gümüş, Altın, Uzay Grisi ve Mavi renkleri

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here