Ana SayfaTeknoloji HaberleriApple iPhone 6 çizimleri sızdırıldı

Apple iPhone 6 çizimleri sızdırıldı

-

Teknoloji dünyasını neredeyse hakkında gelen sızıntılar ve iddialar yüzünden bunaltmış durumda olan Apple iPhone 6 modeli Eylül ayında yapılacak olan yeni bir etkinlik ile tanıtılacak.

Eylül 9 tarihinde tanıtılacak akıllı telefon hakkında şimdiden neredeyse tüm özellikler belli ancak cihaz hakkında gelen sızıntıların hangisinin doğru olduğu maalesef bilinemiyor, bazı iddialara göre cihaz ilk etapta 4.7 inç ekran büyüklüğü üretilecek ikinci etapta ise 5.5 inç boyuta sahip olarak üretilecek gibi oldukça fazla iddia mevcut durumda.

Dün sızdırılan görüntülerde cihazın 128GB depolamaya sahip olacağı sızdırılırken bugün gelen bilgilerde cihazın dijital ortamda çizilmiş olan sızıntıları yayınlandı.

Foxconn doğruyu sızdırdı.

Apple dahil olmak üzere üreticilerin cihazlarını üreten ünlü üretici fabrikası Foxconn bugün cihazın görüntülerini yayınladı, sürekli olarak teknoloji dünyasına yaptığı sızıntılar ile teknoloji dünyasını heyecanlandıran Foxconn bugün sızdırdığı görüntülerde Apple iPhone 6 modelinin kendisini görüntülemek yerine Apple iPhone 6 boyut sızıntılarını sızdırdı.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here