Apple iPhone 6 fiyatı ile bütçeleri zorlayacak

Apple tarafından 09 Eylül tarihinde yapılacak olan yeni bir etkinlik ile tanıtılacak olan akıllı telefon Apple iPhone 6 fiyatıyla kullanıcıları şaşırttı, Apple tarafından üretilecek olan iPhone 6 modeli ekranı ile dikkat çekerken Apple kullanıcıların bütçelerini biraz fazla zorlayacak gibi gözüküyor.

Apple iPhone 6 modelinde kullanılması beklenen safir camın maliyeti açısından dolayı kullanıcıların fiyat konusundaki kararsızlığı bugün giderilmiş oldu, İtalya üzerinde faaliyet gösteren bir GSM firmasının vitrininde gözüken Apple iPhone 6 modeli fiyatıyla kullanıcıları şaşırttı.

Krediler iPhone 6 128GB almaya yetmeyecek.

Apple iPhone 6 modelinde 128GB hafıza kullanacak olan Apple 128GB modeli ile kullanıcıları zorlayacak, kredi çekip Apple telefon alan kullanıcılar bu sefer bankalardan kredi alsalar dahi Apple iPhone 6 128GB modelini alamayabilir, zira bugün gelen bilgilerde cihazın fiyatı 4,7 inç iPhone 6 750 €’dan 5,5 inç iPhone 6 ise 950 €’dan başlayacağı bildirildi.

16GB modeli için düşünüldüğünde bu fiyatın oldukça yüksek olduğu görülüyor, her bir hafıza artışı için daha yüksek fiyat ile satışa sunulacak olan Apple iPhone 6 bakalım ne kadar fiyat ile satışa sunulacak?

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0