Apple iPhone 6 iki versiyonuyla görüntülendi

Teknoloji dünyasını sürekli olarak bir merak içerisine sokan ve sürekli olarak hakkında yeni sızıntılar yayınlanan Apple iPhone 6 modeli için bugün yeni bilgiler yayınlandı.

Sürekli olarak hakkında yeni sızıntılar yapılan cihaz Apple iPhone 6 kısa zaman içerisinde yani 9 Eylül tarihinde yapılacak olan bir etkinlik ile beraber tanıtılacak, cihaz hakkında gelen sızıntılardan dolayı kullanıcıların tamamen kafası karışmışken bugün gelen görsellerde cihazın ekranın 5.5 inç olacağı tekrardan doğrulandı.

Apple üretiyor, kullanıcılar alıyor.

Apple tarafından iki farklı versiyon olarak üretilecek olan Apple iPhone 6 4.7 ve 5.5 inç ekran büyüklüğüne sahip olacak, 5.5 inç ekran büyüklüğüne sahip modelin ekranın safir ekran olacağı biliniyor, 5.5 inç modelde safir ekran kullancak olan Apple 4.7 inç modelinde Gorilla Glass 3 teknolojisini kullanması bekleniyor.

Cihazın şuan için ne gibi özelliklere sahip olacağı bilinmezken 1GB RAM ile gelmesi iddiaları şimdiden kullanıcıları hayal kırıklığına uğratmış durumda, dilerseniz sitemiz cepkolik.com üzerinden 9 Eylül tarihinde Apple etkinliğini canlı anlatımlar ile takip edebilirsiniz.

Dilerseniz görsellerin üzerlerine tıklayarak daha büyük ve daha net görebilirsiniz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0