Apple iPhone 6 siyah ve beyaz rengiyle sızdırıldı

Apple tarafından 9 Eylül tarihinde yapılacak yeni bir etkinlik ile beraber tanıtılması beklenen akıllı telefon Apple iPhone 6 hakkında şimdiden internet üzerinde oldukça fazla bilgi mevcut durumda. Bazı iddilara göre LED bildirim ışığı bazı iddialara göre 5.5 inç ekran büyüklüğü ile beraber tanıtılacağı beklenen modelin bugün siyah paneli sızdırıldı.

Üst düzey donanımın yanı sıra büyük ekran boyutuyla beraber kullanıcıların dikkatini çekecek olan ve yıllardır büyük ekran merakı yüzünden Apple tercih etmeyen kullanıcıların tercih edeceği model ile beraber Apple oldukça yükseliş yaşayacak. Bunu şimdiden söylemek her ne kadar bazı kullanıcılara göre mantıksız olsa da Android işletim sistemine sahip yüksek amiral gemi modeli kullanan kullanıcıların Apple iPhone modellerini ekranı küçük olduğundan dolayı tercih etmedikleri biliniyor.

Apple iPhone 6 siyah ve beyaz renk dışında GOLD renk sunmayabilir.

Sızdırılan görsellere bakıldığında Gold renge sahip iPhone 6 baştan beri görüntülenmemişti, bugün gelen görsellere bakıldığında da Gold renk görünmediğinden dolayı cihazın Gold renginin üretilip üretilmeyeceği merak konusu olmaya başladı.

İlerleyen günlerde yani 9 Eylül tarihinde cihaz tanıtıldığında her şey netleşecektir.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0