Apple iPhone 6 tanıtılmayabilir

Teknoloji dünyasının 9 Eylül tarihini merakla beklediği şu günlerde gelen her yeni haber Apple severleri heyecanlandırıyor, son olarak bugün gelen bir iddiaya göre Apple tarafından üretilecek olan Apple iPhone 6 modelinin üretilemeyeceği iddia edildi.

Tayland merkezli raporlara göre Ulusal Yayın ve Telekomünikasyon Komisyonu sekreteri Takorn Tantasith tarafından bugün verilen bilgilere göre Apple tarafından üretilmesi beklenen Apple iPhone 6 modelinin iPhone 6 kod adına sahip değil iPhone Air kod adına sahip olacağı iddia edildi.

Tanıtılmasına neredeyse 25 gün kalan Apple iPhone 6 hakkında gelen bu iddia teknoloji severleri kızdırdı, Apple tarafından modellerin isim veya sayı ile başlandığı ve aynı iPhone 5S kod adına sahip olan model gibi yeni üretilecek olan Apple iPhone 6 modelinin de iPhone 6 olarak üretilmesi gerektiği bildirildi.

Büyük ekranlı modelin sonuna X eklenecek.

Apple tarafından tanıtılacak olan Apple iPhone 6 iki versiyon olarak kullanıcılarla buluşacak, 5.5 inç ekran büyüklüğüne sahip olacak diğer modelin Apple iPhone Air X versiyonu olarak tanıtılacağı iddia edildi.

Apple tarafından 9 Eylül tarihinde yapılacak olan etkinlik ile beraber tanıtılacak olan Apple iPhone 6 bakalım hangi ad ile tanıtılacak?

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0