Apple Merakla Beklenen Akıllı Saatinin Çıkış Tarihini Duyurdu

Apple Başkanı Tim Cook, Apple akıllı saatinin çıkış tarihini duyurdu. Cook bu ürünle ilgili açıklamalar yaparken, ürünün büyük ihtimalle nisan ayında piyasaya sürüleceğini söyledi. Bu açıklamayla birlikte Apple yetkilileri bugüne kadar ilk defa kesin bir tarih verdiler. Apple Watch için daha öncelerde 2015’in ilk aylarında çıkacağı konuşuluyordu.

En Büyük Rakip Samsung

Şuan akıllı saat piyasasının lideri Apple’ın en büyük rakibi olan Samsung. Fakat Apple Watch ile birlikte piyasanın canlanacağı ve Apple’ın bu piyasada rekabete sebep olacağı düşünülüyor. Samsung’un bu konuyla ilgili henüz ne yapacağı tam olarak bilinmiyor fakat genel görüş olarak rakip firma olarak yeni bir ürün tasarlandığı konuşuluyor.

Appe Watch Satış Tarihi

Apple Merakla Beklenen Akıllı Saatinin Çıkış Tarihini Duyurdu

Apple’ın satış kanalını yönetmesi için astronomik ücretlerle transfer edilen Burberry‘nin eski CEO’su Angela Ahrendts‘in moda dünyasında edindiği deneyimi Apple Watch’a aktarması bekleniyor. Apple Watch’ın üst düzey modellerinin altın kaplama olacağı bildiriliyor. Şimdilik elimizde daha fazla bir bilgi olmadığı için bu konuda size daha fazla bilgi veremiyoruz fakat modeller arasında belli bir fiyat farkı olacağını söyleyebiliriz.

Üst düzey modellerin fiyatları çok yüksek olması muhtemel fakat standart modellerin fiyatlarının rakiplerine oranla daha uygun olması bekleniyor. Ayrıca Angela Ahrendts’in gelişiyle tasarım ve estetik olarak da rakiplerini geride bırakacak gibi duruyor. Bu konuda daha detaylı bilgi aldıkça sizlere aktarmaya çalışacağız. Şimdilik edindiğimiz bilgiler bu kadarla sınırlı.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0