Apple, Müzik Alanında Yeni Gelişmelere İmza Atacak

Teknoloji firması devi Apple, son yeniliğiyle gündemdeki yerini sağlamlaştırarak, bu bağlamda kendisini geliştiren bir uygulamanın ilk adımlarını atmaya hazırlanıyor. Farklı bir imaj elde etmek isteyen Apple, bu sayede kullanıcılarına daha farklı hizmet seçeneklerinde bulunarak, teknoloji alanında bir numara olduğunu bir kez daha takipçilerine ispatlayacak.

Apple ile Beats Ortaklığı

Apple Beats Ortaklığı

Apple ile Beats ortak iş yapma kararı aldı


Apple, müzik sektöründe iTunes programıyla hizmet vermeye çalışıyordu. Milyonlarca çalma listesi ve mp3 içeren bu sistem aracılığıyla elverişli düzeyde hizmet verebiliyor, Apple kullanıcılarının istekleri doğrultusunda hamleleri hayata geçirebiliyordu. Bu sayede fazlaca hizmet unusru bulundurarak tamamen müşteri odaklı çalışmalarda bulunan Apple, yakın zaman içerisinde yen bir anlaşmaya imza atacak ve yeni nesil teknolojik ürünlerde farklı seçeneklerde karşımızda bulunacak.

Apple yeni üreteceği teknolojik ürünlerde Beats Music ile ortak çalışma projesi için gereken çabayı gösteriyor. iOs 8.4 ile iOs 9 ile hayatımızda bu ortaklık yer alarak, kulaklık anlamında farklıbi aşamaya gelinebilinecek.

Apple’ın CEO’su Tim Cook ve Beat’s kurucuları eski müzisyenler Jimmy Iovine ve Eddy Cue tarafından gerekli açıklamalar yapılarak ortak bir çalışma yürüteceklerine dair gereken anlaşmaları yaptıklarını ve söz konusu durumlarda beraber çalışacaklarını dile getiren beyanlarda bulundular. Kulaklık konusunda son derece profesyonel olan Beats ile çalışacak olan Apple’ın son çıkaracağı teknolojik ürünleri, bu anlaşma sonrasında, merakla bekleyerek, bu bağlamda bir an önce ürün çıkarılmasını bekliyorlar.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0