Apple OS X’de Yeni Güncellemeler İle Karşımızda

Apple, kullanıcılarının sürekli yaşadıkları sorunlara karşı tez zamanda güncellemeler getirerek problemleri ortadan kaldırmayı çok iyi yapabilmektedir. Bu nedenle sürüm güncellemesini en çok yapan firma olarak da anılmayı başarmıştır.

Hatta küçük bir örnek vermemiz gerekirse, MAC altyapılı bilgisayarlar için OS X işletim sisteminin 10.10.2 sürüm güncellemesini geçtiğimiz ayda gerçekleştirerek ortada yer alan sorunları tamamen rafa kaldırmayı başarmıştır. Diğer bir örneğimiz ise İphone, İpad ve İpod akıllı cihazların işletim sistemini oluşturan İOS’un d 8.1.3 sürümünü yine geçtiğimiz Ocak Ayında yaparak kullanıcılarını daha stabil bir işletim sistemine kavuşturmayı başarmıştır.

Sürüm güncellemeleri ile sıkça karşımıza çıkmayı başaran Apple,2015 yılını sürekli yenilikleri kullanıcılarına paylaşmayı hedeflediği aşikârdır.

Yukarıda verilen örneklerin akabinde yine güncellemelere gidilmiş ve OS X işletim sistemi için 10.10.3 beta ve İOS işletim sistemi için de 8.3 beta versiyonları tanıtılmıştır. Bu ay içinde tanıtılan OS X beta versiyonda ise fotoğraflar adı altında yer alan uygulamalara Türk Bayrağı gibi emojiler eklediğini de göstermektedir. Son olarak wifi bağlantısı ile ekran paylaşımı gibi etkenler üzerinde de sıcak temaslı çalışmalarına devam ettiğini bildirmiştir.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0