Ana SayfaIOS HaberleriApple Türkiye'de ikinci mağazasını açıyor

Apple Türkiye’de ikinci mağazasını açıyor

-

Sinir Bozucu Reklamlara Neden Olan Chrome Virüslerini Temizleme!

Günümüzde internetin önemi bilmeyen yoktur, artık dünyamızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen internet ile her...

Apple Türkiye’de ikinci mağazasını açıyor!

Geçtiğimiz aylarda Türkiye’de ilk mağazasını açan Apple hakkında bugün gelen  bilgilerde Türkiye’de ikinci mağazasının Anadolu Yakasında açılacağı duyuruldu.

Geçtiğimiz Nisan ayında ilk mağazasını kullanıcılarla buluşturan Apple satışlardan oldukça memnun gözüküyor, Türkiye’de bunca yıl mağaza açmadığına pişman olmuş gibi görünen Apple 10 Temmuz tarihinde ticaret siciline bildirdiği yeni mağaza haberi kullanıcıları sevindirdi.

Anadolu Yakasında açacağı yeni mağazasının Akasya Alışveriş Merkezi içerisinde olmasını isteyen Apple Türkiye üzerinde lüks kesime hitap etmek istiyor, bildiğiniz üzere Akasya AVM oldukça lüks alışveriş mağazalarının olduğu bir AVM, bakalım Apple yeni mağazasıyla beraber zengin kullanıcıları memnun edebilecek mi?

Bakalım bu gelen iddialar doğru çıkacak mı? Apple tarafından ülkemizde ikinci mağazanın açılması hem Türk kullanıcılar için hem Türkiye için değer verildiğinin göstergesi olacaktır.

-- Reklam --

Pille çalışan Elektrikli Otomobiller, Ağustos ayındaki küresel otomobil satışlarının yüzde 11’ini oluşturuyor

Elektrikli otomobil satışlarındaki artış sürpriz değil, müşteriler beklentilerini değiştirdi ve dünyanın dört bir yanındaki hükümetler çeşitli gazla çalışan araç...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.