Ana SayfaIOS HaberleriApple Türkiye'de ikinci mağazasını açıyor

Apple Türkiye’de ikinci mağazasını açıyor

-

WILD HEARTS’tan Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Günümüzde birden fazla oyun çıkmakta bu oyunlar arasında yerini alan WILD HEARTS çıkmadan önce oldukça...

Apple Türkiye’de ikinci mağazasını açıyor!

Geçtiğimiz aylarda Türkiye’de ilk mağazasını açan Apple hakkında bugün gelen  bilgilerde Türkiye’de ikinci mağazasının Anadolu Yakasında açılacağı duyuruldu.

Geçtiğimiz Nisan ayında ilk mağazasını kullanıcılarla buluşturan Apple satışlardan oldukça memnun gözüküyor, Türkiye’de bunca yıl mağaza açmadığına pişman olmuş gibi görünen Apple 10 Temmuz tarihinde ticaret siciline bildirdiği yeni mağaza haberi kullanıcıları sevindirdi.

Anadolu Yakasında açacağı yeni mağazasının Akasya Alışveriş Merkezi içerisinde olmasını isteyen Apple Türkiye üzerinde lüks kesime hitap etmek istiyor, bildiğiniz üzere Akasya AVM oldukça lüks alışveriş mağazalarının olduğu bir AVM, bakalım Apple yeni mağazasıyla beraber zengin kullanıcıları memnun edebilecek mi?

Bakalım bu gelen iddialar doğru çıkacak mı? Apple tarafından ülkemizde ikinci mağazanın açılması hem Türk kullanıcılar için hem Türkiye için değer verildiğinin göstergesi olacaktır.

-- Reklam --

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de bir YouTube kanalı açmaya...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz