Apple Watch 9 Serisi Tanıtıldı!

Günümüzün en büyük teknoloji markalarından olan Apple, bugün düzenlediği büyük etkinlikle beraber merakla beklenen Watch 9 serisini teknoloji dünyasına tanıttı.

Uzun zamandır teknoloji dünyasının merakla beklenen etkinliği bugün akşam saatlerinde başladı. Serinin göz bebekleri her ne kadar iPhone 15 serisi olsa da, Apple tarafından çıkartılacak diğer ürünlerde merakla bekliyordu. Bu ürünler kapsamında Apple Watch 9 serisine merhaba dedik.

Marka, çıkarmış olduğu akıllı saat modellerinde tasarım anlamında fazla değişikliğe gitmiyordu ve beklenen Watch 9 serisinde de gerçekleşti. Yeni modelde eski modele benzer bir tasarım ile ortaya çıktı. Bu durum neredeyse tüm Apple kullanıcıları tarafından bekleniyordu.

apple watch 9 tanıtıldı

Genel özelliklerine bakıldığı zaman su, toz ve çizilmeye karşı dayanıklığı ile dikkat çeken model, 41 mm ve 45 mm’lik iki farklı boyut seçeneğiyle beraber raflarda yerini alacak. Bu ekranlarda en büyük dikkat çeken özellik ise Always on Display desteklemesi oldu. İşlemci tarafında karşımıza çıkan S9 işlemci, Apple Watch serisine devrim etkisi yaratacağına inandırıyor.

Ayrıca Apple Watch 9 serisin de, uzun kullanım deneyimini bizlere sunacak. Yaklaşık olarak 24 saatlik bir kullanım deneyimi sunan model, bir önceki seride kullanıcılar tarafından dile getirilen şikayetlerden arınmış olarak piyasaya sürülecek.

Apple etkinliği halen devam ediyor ve birçok yeni ürün teknoloji dünyası ile buluşuyor. Şu an için ilk tanıtılan ürün olan Apple Watch 9 serisi, etkinliğin büyüleyici şekilde geçeceğine işaret ediyor.

Dünyanın En Güçlü Akıllı Telefonu Red Magic 8 Pro Plus Oldu!

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0