Apple Watch Güven Veriyor!

Giyilebilir cihaz olarak adlandırılan akıllı saatler hakkında önemli sorular yanıtlanırken, en çok güven veren ve rahatlık sağlayan Apple Watch olduğu belirtildi.

Giyilebilir cihazlar hakkında pek çok düşünce bulunmakta. Ancak şu ana dek yapılan tüm tartışmalar hakkında detaylı bir araştırma yapıldı. Yaptığı araştırmalar ile tanınan J.D. Power giyilebilir ürünler üzerine bu sefer bir araştırma yaptı ve farklı sonuçlar elde etti.

Lider Apple Watch!

Kullanıcıların giyilebilir ürünler hakkında düşüncelerini ele alınan ve özellikle kullanıcıların memnuniyetini öne çıkartan bir anket çalışması yapıldı. Sonuçlar kullanıcıların en çok Apple’a güvendiğini açıkladı. Apple güvencesi bir kez daha kanıtlandı. Özellikle giyilebilir teknoloji ile daha fazla güven söz konusu olmuş durumda. Yapılan anket sonrası sonuçlara baktığımızda Apple Watch kullanıcılardan 852 puan alarak 1. sırada yer almayı başardı.

Bir diğer marka Samsung akıllı saat listesinin 2. sırasında yani Apple’dan sonra yer alıyor. Sonrasında ise Sony ve LG takip ediyor. Ayrıca Tim Cook tarafından yapılan açıklamaya baktığımızda Apple Watch müşteri memnuniyeti çok yüksek bir noktada olduğu ve araştırmalardan bu oranın %97‘ye dayandığı belirtildi.

Kısacası Apple Giyilebilir teknoloji konusunda farkını ortaya koydu.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0