Apple Watch İçin Geri Sayım Başladı

Resmi tanıtımı yapılacak olan Apple Watch için geri sayım başladı. Apple tarafından yapılan son duyuru ile tanıtım tarihi belirlenen Apple Watch, 9 Mart’ta görücüye çıkacak.

apple watch

Dünya genelinde yapılacak olan bu etkinlik, internet üzerinden de takip edilebilecek. İnternet üzerinden takip etmek isteyen teknoloji severlerin apple.com/live adresine 9 Mart günü giriş yapması yeterli. Amerika saati ile 10.00’da başlayacak olan etkinlikte, Apple Watch ile ilgili tüm soru işaretlerin giderilmesi bekleniyor.

6 Milyon sipariş verildiği AppleWatch için büyük umutların bağlandığı 9 Mart ile birlikte AppleWatch’ın da kaderi belirlenecek. Zira Nisan ayı itibari ile raflardaki yerini alması beklenen Watch, şirketin bu alanda da liderliğe oynamasında etkili olacak.

9 mart günü cepkolik.com üzerinden bu etkinliği canlı olarak izleyebilir, yorumlarda bulunabilirsiniz. Apple’ın sadece applewatch’u değil pek çok yeni cihazlarını da duyuracağı etkinliği kaçırmamanızı öneririz. Cepkolik üzerinden en güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0