Ana SayfaTeknoloji HaberleriApple Watch Pro'nun Tasarımı Gözlerini Kamaştıracak

Apple Watch Pro’nun Tasarımı Gözlerini Kamaştıracak

Kaynağımız akıllı saatin tasarımının dairesel veya kare şeklinde olmadığını söylüyor. Saati sağlam kılmak için şirketin vücut için daha dayanıklı bir titanyum formülasyonu seçtiğini de ekliyor.

-

Anakart Nedir? Ne işe Yarar ve Nerede Bulunur?

Teknolojinin hayatımıza girmesinden itibaren farklı terimlerle karşılaşır olduk. Bunlardan biri olan anakart en çok duyduklarımız arasında yer alıyor bugün ki yazımızda sizlere anakart nedir...

Apple’ın önümüzdeki aylarda yeni nesil Apple Watch Series 8‘i piyasaya sürmesini bekliyoruz. Şirket, markanın ilk dayanıklı akıllı saati olan üst düzey bir Apple Watch Pro’yu da duyuracak.

Son raporlara göre, Apple Watch Pro yenilenmiş bir tasarımla gelecek. Akıllı saat, Apple’ın önceki ürünlerinde bulunan kare şeklindeki görünümün aynısına sahip olmayacak. Bu yıl piyasaya çıkan üst düzey Apple Watch’un; daha büyük ekran boyutuyla geleceğini ve herkes için uygun olmayacağını söyledi.

Yeni tasarıma gelince, kaynağımız akıllı saatin tasarımının dairesel veya kare şeklinde olmadığını söylüyor. Saati sağlam kılmak için şirketin vücut için daha dayanıklı bir titanyum formülasyonu seçtiğini de ekliyor.

Apple Watch

Sağlık ve zindelik ile ilgili bazı gelişmiş özelliklere sahip olacak. Ayrıca cihazın yeni bir Düşük Güç Modu ve daha uzun pil ömrüne sahip olmasını bekliyoruz.

-- Reklam --

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.