Ana SayfaTeknoloji HaberleriApple Watch Pro'nun Tasarımı Gözlerini Kamaştıracak

Apple Watch Pro’nun Tasarımı Gözlerini Kamaştıracak

Kaynağımız akıllı saatin tasarımının dairesel veya kare şeklinde olmadığını söylüyor. Saati sağlam kılmak için şirketin vücut için daha dayanıklı bir titanyum formülasyonu seçtiğini de ekliyor.

-

Realme GT Neo 5’nin 150W versiyonu geliyor

Realme GT Neo 5, 240W hızlı şarj desteği ile 9 Şubat'ta tanıtılıyor. Bugün Realme'den üst...

Apple’ın önümüzdeki aylarda yeni nesil Apple Watch Series 8‘i piyasaya sürmesini bekliyoruz. Şirket, markanın ilk dayanıklı akıllı saati olan üst düzey bir Apple Watch Pro’yu da duyuracak.

Son raporlara göre, Apple Watch Pro yenilenmiş bir tasarımla gelecek. Akıllı saat, Apple’ın önceki ürünlerinde bulunan kare şeklindeki görünümün aynısına sahip olmayacak. Bu yıl piyasaya çıkan üst düzey Apple Watch’un; daha büyük ekran boyutuyla geleceğini ve herkes için uygun olmayacağını söyledi.

Yeni tasarıma gelince, kaynağımız akıllı saatin tasarımının dairesel veya kare şeklinde olmadığını söylüyor. Saati sağlam kılmak için şirketin vücut için daha dayanıklı bir titanyum formülasyonu seçtiğini de ekliyor.

Apple Watch

Sağlık ve zindelik ile ilgili bazı gelişmiş özelliklere sahip olacak. Ayrıca cihazın yeni bir Düşük Güç Modu ve daha uzun pil ömrüne sahip olmasını bekliyoruz.

-- Reklam --

En İyi +18 Tanışma ve Sohbet Siteleri 2023

İnternet üzerinden arkadaşlık son on yılda büyük ölçüde değişti. Yeni çevrimiçi flört platformları, aranabilir veritabanlarını genişleterek ve bir arkadaştan...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz