Apple Watch Satış Tarihi Belli Oldu!

Apple’ın ilk akıllı saat modeli olan Apple Watch, firma için de pek çok ilk olma özelliği taşıyor. 2014 yılının Eylül ayında yapılan ilk tanıtımın ardından 2015’in ilk çeyreğinde satışa çıkarılacağına dair verilen sözünü tutan Apple, 349 Dolar’dan başlayan fiyatlarla Nisan ayından itibaren satışta olacak.Apple watch cikis tarihi kucuk

Apple’ın CEO’su olan Tim Cook tarafından yapılan bu açıklama ile birlikte bekleyiş daha da heyecanlı hale gelirken, farklı modelleri ile satışa çıkacak olan Apple Watch, kullanıcılara seçim şansı da sunacak. Apple’ın satış rekorları kırdığını geçtiğimiz 3 aylık süre içerisinde 74.5 Milyon iPhone’nun satılmış olması, Apple Watch için de talepleri yükseltirken, şirket 18 Milyon’luk net karını Apple Watch sayesinde daha da arttırılabilir. Öyle ki iPhone gibi modellerle uyumlu bir şekilde çalışan Apple Watch, bu sayede hem aksesuar olarak hoş tasarımlara sahip hem de giyilebilir teknolojide farklı olmak isteyenlere bir seçenek durumunda.

 

Samsung, LG, Motorola gibi teknoloji firmalarının klasik akıllı saatlerine karşı standartların dışına çıkmayı başaran Apple Watch, teknoloji alanında yine farkını ortaya koymayı başardı.

Apple ürünleri ile tam uyumlu olduğu için yine kendi satışlarına yönelik önemli bir avantaj yakalayan Apple, Apple Watch sayesinde Apple TV’lerdeki kontrolü sağlayıp, iPhone kamera üzerinden işlem yapmayı, Apple Pay ile ödeme imkanı sunuyor. Üstelik aynı iPhone ve iPad’lerde olduğu gibi Apple Watch’a özel uygulamaların kullanılabilecek olması da bu konuda ipin ucunu açık bırakıyor. Tanıtımlarında da görüldüğü üzere bir evin ışıklarının açık kalmasını durumunda dahi kullanıcıya uyarı göndermeyi başaran Apple Watch, bu sayede işleri çok daha kolay hale getiriyor.

Apple watch cikis tarihi

Apple Watch, 1.5 ve 1.65 inçlik ölçüleri ile iki model üzerinden satışa çıkıyor. Bunun yanında asıl farklı, tasarımda kullanılan malzemeler.  Alüminyum, çelik ve altının kullanıldığı tasarımlarda özellikle 18 karat altının kullanılması ile bu alanda lüks sevenlere de hitap edilmiş oluyor. Tabi bu şekilde kişileştirilmiş olan Apple Watch için başlangıç fiyatı olan 349 Dolar’dan çok daha fazlasını ödemek gerekiyor. Apple’ın gül kurusu ve altın renginde satışa çıkaracağı 18 Karatlık altından oluşan modelleri en çok ilgiyi çeken ve sizin de göz atmanız gereken modeller arasında.

Apple watch cikis tarihi aciklandi

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0