Apple Watch’a Büyük İndirim!

Apple tarafınca piyasaya sunulmuş olan Apple Watch için Ebay alışveriş sitesinde büyük bir indirim söz konusu.

Giyilebilir teknoloji sektöründe en önemli üreticilerden biri olan Apple, Apple Watch için bir indirim geldiği belirtildi.

Yeni Apple Watch Yolda

Apple tarafınca saat konusunda uzun zamandır yeni bir model gelmemişti. Eylük ayında yapılması beklenilen tanıtım ile Apple Watch 2 modeli satışa sunulması kesin olarak düşünülüyor. Bundan dolayı stokların tükenmesi açısından Apple Watch fiyatında indirime gidiliyor.

Yeni Fiyat 199 Dolar’a Düştü!

Apple Watch ilk çıktığı zamanlarda tanıtılmış olduğu sıra ciddi eleştirilere neden olmuştu. İlk çıktığında fiyatı 349 Dolar üzerinden başlıyor ve bu fiyat şimdi oldukça fazla bir şekilde düşüş yaşadı. 150 Dolar gibi bir fiyat indirimi uygulanan saat 199 Dolar‘a satılmaya başladı. Ancak sınırlı bir sayı üzerinden satıldığı içn hızlı satın alacaklar bu saati elde edebilir. Stok durumundan dolayı cihazın oldukça kısa süre sonra tükenmesi düşünülüyor. Online kargo ile tüm ülkelere satışı yapılabileceği açıklanan Apple Watch 2 öncesinden Apple Watch alma niyeti olanlar için oldukça iyi bir fırsat açıkçası.

Aynı indirimin açıkçası iPhone 6S model cihazlar içinde geleceğini düşünüyoruz. Zira iPhone 7 çıkmasına 1 hafta kala düşüş yaşaması beklenilen cihazın ayrıca iPhone 7 çıktıktan 2 hafta sonrada düşeceği bekleniliyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0