Ana SayfaIOS HaberleriApple'dan eş cinselleri destekleyici video

Apple’dan eş cinselleri destekleyici video

-

Arka Planı Nasıl Transparan Yaparım?

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber insanlar çekindiği fotoğraflar üstünde birçok değişiklik yapabiliyor. Bunun için birçok program...

Apple’ın Gurur isimli son videosu

Apple artık sadece bir teknoloji şirketi olmakla kalmadı ve sanki canlı bir mikroorganizma gibi diğer birçok alana da yayılmaya başladı. Bu elbette iyi ve olumlu mana da bir gelişim diğer teknoloji şirketlerine baktığınızda Apple kitlesinin çok daha tutucu olduğunu görebilmekte mümkün. Apple da bunu hak edecek birçok yeni çalışmaya imza atıyor. En son çalışma ise eşcinsellere destek için Apple çalışanlarının yapmış olduğu yürüyüştür.

Bu yürüyüşün klibi bugün “Gurur” başlığı altında yayınlandı. On binlerce izlemeyi yalnızca bir kaç dakika içerisinde toplamayı başaran klipte Apple çalışanları ellerine renkli bayraklar alıyor ve yürüyüş alanından renkli kareler ile video’ya yansıyorlar.

Tabii, bu manalı yürüyüş ve manalı video klibin hemen arkasından da Apple’ın CEO’su Tim Cook sloganı veriyor; “Dahil olmak, yeniliğe ilham verir.”

-- Reklam --

Apple Watch Ultra: Siren Nasıl Etkinleştirilir, İptal Edilir ve Devre Dışı Bırakılır

Siren, birkaç saat boyunca tekrarlanabilen iki farklı değişken desen içeren benzersiz bir ses imzası kullanır. İlk model sıkıntıyı gösterirken,...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.