Ana SayfaIOS HaberleriApple'dan eş cinselleri destekleyici video

Apple’dan eş cinselleri destekleyici video

-

Hyundai Ioniq 6’nın Maksimum Menzili Yükseldi

Hyundai bugün, Ioniq 6 için EPA tarafından tahmin edilen nihai menzil aralık numaralarının açıklandığını duyurdu....

Apple’ın Gurur isimli son videosu

Apple artık sadece bir teknoloji şirketi olmakla kalmadı ve sanki canlı bir mikroorganizma gibi diğer birçok alana da yayılmaya başladı. Bu elbette iyi ve olumlu mana da bir gelişim diğer teknoloji şirketlerine baktığınızda Apple kitlesinin çok daha tutucu olduğunu görebilmekte mümkün. Apple da bunu hak edecek birçok yeni çalışmaya imza atıyor. En son çalışma ise eşcinsellere destek için Apple çalışanlarının yapmış olduğu yürüyüştür.

Bu yürüyüşün klibi bugün “Gurur” başlığı altında yayınlandı. On binlerce izlemeyi yalnızca bir kaç dakika içerisinde toplamayı başaran klipte Apple çalışanları ellerine renkli bayraklar alıyor ve yürüyüş alanından renkli kareler ile video’ya yansıyorlar.

Tabii, bu manalı yürüyüş ve manalı video klibin hemen arkasından da Apple’ın CEO’su Tim Cook sloganı veriyor; “Dahil olmak, yeniliğe ilham verir.”

-- Reklam --

Tesla Cybertruck Kaliforniya Yollarında Göründü

Tesla, Cybertruck'ı 2019'da duyurdu. Duyurudan bu yana, merakla beklenen bu araçta pek bir ilerleme görmedik. Ancak şirket, üretimi iptal...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz