Ana SayfaTeknoloji HaberleriApple'dan Teknolojik Ürün Açıklaması

Apple’dan Teknolojik Ürün Açıklaması

-

Custom Binary Blocked by Frp Lock Nedir? Hatası Nasıl Çözülür?

Günümüzün mobil işletim sistemlerinden biri olan Android oldukça popüler bir seviyede. Milyonlarca kullanıcısı bulanan işletim...

Apple’ın uzun zamandır beklenen giyilebilir cihazı sonbahardaki etkinliğinde tanıtacağı söyleniyor. Apple ile ilişkileri iyi olan ve şirketin geçmişteki verdiği doğru bilgileriyle bilinen Recode sitesinin yayınladığı haberine göre, Cupertino merkezli şirket ekim ayında, günü henüz kesinleşmemiş bir etkinlik düzenleyecek. Bu özel etkinlikte yeni giyilebilir cihazın tanıtımı gerçekleştirilecek.

Bu cihazın ne olacağı hakkında tam olarak net bir bilgi yok, ancak WWDC 2014′te tanıtılan sağlık verileri toplama uygulaması ve HealthKit sistemiyle uyumlu olarak çalışacağı biliniyor. Geçdiğimiz günler içinde düzenlenen ve dünyanın dört bir yanından yazılım geliştiricilerinin katıldığı etkinlikte iWatch veya başka bir giyilebilir cihazla ilgili bilgi verilmemekle birlikte yeni bir ürün tanıtılmamıştı.

iwatchAncak Apple yayınladığı reklamla giyilebilir cihazlara, iPhone’un üçüncü taraf egzersiz uygulamaları ve cihazlarıyla kullanılması fikrine soğuk olmadığını açıkca belli etmiş gibi duruyor. Ancak bizler yinede Apple’dan resmi bir açıklama bekliyoruz sonuçta yapılacak olan resmi bir açıklama bizi daha kesin sonuçlara götürecektir ancak beklenen açıklama gelmese bile internet’e hergün yeni bilgiler düşüyor üstelik Apple yaptığı ürünü rakiplerinden daha iyi yapıp piyasada daha tutkun olması için reklamlara bile başlamış ve son hızla devam ediyor yaptığı reklamlarda az çok ürünün detaylarıda öğrenilebiliyor çünkü her reklamı farklı bir resim veya farklı bir animasyon ile yayınlıyor.

-- Reklam --

Downloading Do Not Turn Off Target Sorunu Nedir? Nasıl Çözülür?

Android akıllı telefonlar günlük hayatımızı oldukça kolaylaştırıyor. Bazen bu akıllı cihazlarda sorunlar meydana gelebiliyor. Bugünkü yazımızda sizlere Android akıllı...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.