Apple’dan Windows Şoku

Bildiğiniz gibi her firma CEO’su fabrikalarında ufak gezintilerde çektirdiği fotoğrafları sosyal medya’da paylaşarak çıkartacakları ürün’e ışık yaktıklarını ve çalışma ortamlarını gösterirler. Nitekimki Apple CEO’su Tim Cook’da yakın zamanda piyasaya çıkartmayı düşündükleri ve tüm teknoloji meraklılarının merakla beklediği Mac’larin tanıtımı için fabrikada ufak biz gezintiye çıktı bu gezinti sırasında çalışan bir işçinin tanında fotoğraf çekinen Tim Cook’un bu fotoğrafı kısa sürede tüm sosyal medyada gündeme oturdu fotoğrafa dikkatle bakarsanız işçinin yanındaki açık olan moniter’ün işletim sisteminin Windows olduğu anlaşılıyor.

Yani buda demek oluyorki Apple Mac Pro üretiminde kullanılan Mac bilgisayarın, Windows işletim sistemine sahip olduğunu gösteriyor.

Yapılan bu gezinti’de aslında hem Apple hemde Tim Cook göğüslerini kabartarak fabrika içerisinde dolaşıyorlardı onlarca fotoğraf çekindiler her birisi güzel oldu ve kendileri ile gurur duydular ancak bu tablodaki ufak hata tarihe çivilenmiş oldu. Her ne kadar yanlışlıkla yapılmış olsada herhangi bir sıkıntının doğmuyacağı kesin.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0