Ana SayfaTeknoloji HaberleriApple'dan Yeni Patent Söylentisi

Apple’dan Yeni Patent Söylentisi

-

Günümüzün lider telefon üreticiler firmasının baş sıralarında bulunan Apple‘dan yep yeni bir hizmet geliyor, Apple’nin yeni hizmeti üretilen bir hizmetin patenti söz konusu ancak bunun ne olduğunu henüz kimse bilmiyor fakat bildiğimiz şeylere göre piyasaya çıkarsa taşınabilir bilgisayarı baştan yaratabilecek güce sahip birşey olacak.

Yenilikçi bir şirket olan Apple’ın aldığı bu patent gelecek nesil MacBooklarin sadece solar panele, yani güneş enerjisi paneline yer vermeyi düşündüğünün sadece bir belirtisi ve tabiki hepsi bu kadar değil.

appe logo

Apple aldığı bu patentde yalnızca solar panel değil bu panelin yanında çift ekran getireceğini de bildiriyor. Yani MacBook ların dış kapağı ikinci bir ekran olarak kullanılabilecek. Solar panelle birleşik olacak bu Apple tasarımında bataryadan tasarruf ederken bir yandanda MacBooklarımızı bir tablet olarak kullanabileceğiz.

Bu yazıyı okuyan her ziyaretçinin şuanda aklındaki tek soru bu teknoloji nedir ve ne zaman piyasaya çıkıyor?

– Evet harika haberler verdik ancak bu muhteşem teknoloji henüz piyasaya çıkmıyor ve ne zaman çıkacak ya da çıkmayacak mı gibi soruların cevaplarını malesef bilmiyoruz. Önümüzdeki günler ve haftalar içerisinde Apple’nin katıldığı her konferanstı takip edeceğiz ancak nasıl bir sonuç alınacak net bir söylenti yok.

Fakat böyle bir teknolojinin piyasaya çıkması ile birlikte birçok bilgisayarın yanında özellikle MacBook’ların kaderini değiştirebiliriz. Gözümüz kulağımız Apple firmasının yapacağı açıklamalarda.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here