Apple’ın Gizemli Aracı Yine Görüldü

Teknoloji dünyasında durmaksızın yaşanan gelişmelerin yanı sıra bir çok merak konusu da vardır. Bu merak konularından bir tanesi de geçen sene Eylül ayında San Francisco sokaklarında gezinti yapan ve Apple mühendislerinin kullandığı, etrafı kameralar ile donatılmış araç oldu. Bu konuda görenleri şaşkına çeviren ve aynı zamanda da merak içerisinde bırakan söz konusu araç, etrafı lazer teknolojisine sahip uzaklık da ölçebilme kabiliyetine sahip kameralar ile donatılmış bir şekilde şehrin sokaklarında dolaşarak, gözlemler yapmakta.

Henüz Bir Açıklama Yapılmadı

Son zamanlarda tekrar görülen araç, yine aynı şekilde şehir sokakların altını üstüne getirmeye başladı. Bu konuda fikirlerini sosyal medya hesaplarında paylaşan San Francisco halkı, kendilerince yaptığı yorumlamalarda Apple’ın, Google’ın Sokak Görünümü benzeri bir proje üzerinde çalıştığını dillendirmişlerdir. Zira Google şirketi de sokaklarda bu tip araçlarını dolaştırarak yaptığı projeleri geliştirmekte olduğunu biliyoruz.

San Francisco sokaklarında gizemli bir araç görüldü.

Apple gizemli araç


Bu konuda ortaya atılan iddialara göre teknoloji devi olan Apple şirketinin bu çalışmalar ile Google’a rakip olabileceği söz konusu. Bu konu hakkında henüz bir açıklama yapmayan ve alanında uzman yapısı ile teknoloji devi niteliklerini bünyesinde barındıran Apple şirketi, en kısa zamanda açıklama yapacak mı bilinmez iken aynı zamanda da ne tarz bir açıklama yapacağı da ayrı bir merak konusu. Bu konuda düşünülecek olursa eğer Apple şirketi yakın bir zaman dilimi içerisinde Google’a rakip bir proje ile karşımıza çıkabilir.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0