Bedava Xbox Oyunları Aralık Ayında Kaçırmayın!

Bedava Xbox Oyunları Aralık Ayında Kaçırmayın!

Xbox Live Gold 4

Oyun severler her ne kadar ücret ödeyip oyun alabilmekten memnun olsalar dahi! bedava verilen oyunların tadına doyum olmaz hele ki kaliteli tam sürüm oyunlar bedavadan geliyorsa, bu konunun yorumu bile yapılmaz.Zaman zaman oyun firmaları abonelerini memnun etmek ve her şeyin para olmadığını göstermek için kullanıcılarına bedavadan oyun indirme fırsatını sunmaktan geri durmuyorlar. Xbox Live Gold üyeleri de bu şanslı kullanıcı sınıfından biri.Öyle ki Aralık ayı boyunca Games with Gold kapsamında kullanıcılarına bedava oyun fırsatını sunuyor.

Games with Gold kapsamında Aralık ayında Xbox Live Gold üyeleri bedava oyunlara sahip olabilecekler.sizlere Xbox One ve Xbox 360 için gelecek bedava oyunlar hangileridir hemen bilgisini verelim. Microsoft’un Xbox 360 ve Xbox One aboneleri için sunduğu, PS Plus benzeri üyelik sistemi Xbox Live Gold’un Aralık ayındaki bedava oyunları açıklandı. Açıklamaya göre Games with Gold başlığı altında 5 adet bedava oyun indirmeye açılacak. Bu oyunların ikisi Xbox One, üçü de Xbox 360 kullanıcıları için geliyor.

Xbox One için Aralık 2015 boyunca The Incredible Adventures of Van Helsing oyunu bedava indirilebilecek. Diğer bedava oyun Thief olurken bu oyun 16 Aralık-15 Ocak tarihleri arasında indirilebilecek. Xbox 360 cephesinde ise kullanıcılar 1-15 Aralık tarihleri arasında Castlestorm’u, 16-31 Aralık tarihleri arasında da Sacred 3’ü ücretsiz olarak alabilecekler.

Ayrıca ek olarak taktiksel shooter oyunu Operation Flashpoint: Dragon Rising de 16-31 Aralık tarihleri arasında Xbox 360 sahipleri için indirilebilir olacak. Games with Gold kampanyası kapsamında her ay sunulan bedava oyun kampanyalarından faydalanmak için Xbox Live Gold üyeliğinizin bulunması gerekiyor. Geçtiğimiz aylarda PS Plus’a kıyasla çok daha kaliteli bedava oyunlar sunan Games with Gold, bu ay kaliyeti az da olsa düşürmüş gibi görülüyor.

Şunu bilmekte fayda var ki, Xbox Live Gold online bağlantısı sayesinde üyelerine, bireysel oyun yanında çoklu oyunlar oynanmasına da imkan tanıdığını ve Online bağlantınızın hızının oyun kalitenizi artırdığını da sizlere duyuralım.

Merak edenler için bir Microsoft kuruluşu olan  Xbox Live Gold üyeliğinin aylık 99.99 Tl olduğunu da duyuralım.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0