Assassin’s Creed Pirates inceleme

Android işletim sistemi için ugulama incelemelerimizin yanı sıra oyun incelemelerimizde devam ediyor. Son olarak bugün Assassin’s Creed Pirates oyununu sizler için inceledik ve deneyimlerimizi sizler için inceleme haberimizde yayınlayacağız.

Assassin’s Creed Pirates oyunu genel olarak bir straleji ve aksiyon oyunudur, oyunun içerisindeki geliştirilmiş olan özellikler diğer oyun serilerine göre daha gelişmiş olup ekran çözünürlüğü konusunda Google Play Store üzerinde bulunan oyunlardan biraz daha gelişmiş diyebiliriz.

Oyunu incelemelerimiz boyunca kontrollerin oldukça iyi olduğunu gördük. Korsanların gemiler içerisinde savaş yaptıkları oyun gemilerin birbirlerine varış süreleri vs gibi diğer özellikleri oldukça iyi bir kontrol ile kullanıcıya sunuyor.

Oyun genel olarak bir korsan ve gemi oyunu olup ücretli bir oyundur. Pirates oyunu sonradan ücretsiz duruma düşürülmüştür.

İçerik Derecelendirmesi

Oyun genel olarak genç kullanıcılara hitap etmektedir, oyun için herhangi bir yaş sınırı bulunmamakla birlikte küçük çocukların uzun saatler oynamaması önerilir.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0