Ana SayfaOyunAssassin's Creed Serisinde Büyük İndirim

Assassin’s Creed Serisinde Büyük İndirim

-

Aral Game tarafından geliştirilen Assassin’s Creed oyunlarında büyük indirim başladı, 27 Haziran 1 Ağustos’a kadar sürecek olan indirimler kullanıcıların daha ucuz fiyata istedikleri oyunu bütçe olarak zorlanmadan satın alabilmelerini sağlayacak.

Steam yaz indirimlerinin yapıldığı bu dönemde kullanıcılar Steam üzerine kilitlenmişken yeni gelen indirim haberleride oyun severleri sevindiriyor, Aral Game tarafından yapılan açıklamaya göre bugünden itibaren geçerli olacak olan Assassin’s Creed oyunlarında %50’ye varan indirim başlatıldı.

Milyonlarca oyun severin severek oynadığı ve sıkılmayarak oynadığı Assassin’s Creed oyunlarında yapılan indirimler Assassin’s Creed IV serisindeki büyün oyunların ve tüm formatların %50’ye varan indirime girdiğini öğrenince bakalım Aral Game ne kadar artış yaşayacak?

Assassin’s Creed IV serisindeki indirimli oyunlar yetkili oyun satış mağazalarında bugünden itibaren başlıyor, dilerseniz yetkili bir satış noktası aracılığıyla Assassin’s Creed IV serisindeki oyunları indirimli olarak satın alabilirsiniz.

Assassin’s Creed IV serisinden oyun veya format satın alacak mısınız? bizlere yorum olarak bildirebilirsiniz.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.