Ana SayfaTeknoloji HaberleriAsus Flying Fortress 8 Oyun Bilgisayarı Tanıtıldı - Fiyatı ve Özellikleri

Asus Flying Fortress 8 Oyun Bilgisayarı Tanıtıldı – Fiyatı ve Özellikleri

Asus Flying Fortress 8 Oyun Bilgisayarı Piyasada Yerini Aldı. İşte Bilgisayar Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey...

-

Strategy Analytics’in son verileri, Tayvanlı teknoloji şirketi Asus‘un şu anda 2020 yılının ilk çeyreğinde pazarın yüzde 6,6’lık payı ile dünyanın en iyi 5 dizüstü bilgisayar üreticisi arasında olduğunu gösteriyor.

Firmanın tahmini 2,5 milyon adet sevkıyatının çoğu, markanın kalesini oluşturuyor. Asus, oyun dizüstü bilgisayarlarına bir yenisini daha ekledi. İşte Asus Flying Fortress 8 hakkında bilmeniz gereken her şey…

Asus Flying Fortress 8, 144Hz yenileme hızına ve 1080p çözünürlüğe sahip, 15,6 inç büyüklüğünde bir ekran ile donatılmış. Dizüstü bilgisayar, onuncu nesil Intel Core i5 ve i7 işlemcilerden güç alıyor. Core i5-10300H’nin yanı sıra Core i7-10750H‘ye sahip bir versiyon da bulunuyor.

Asus-Flying-Fortress-8

Dizüstü bilgisayarda ayrıca bir NVIDIA GTX 1650 grafik kartı bulunuyor. Bilgisayarın, GTX 1650 Ti ve GTX 1660 Ti grafik kartlarına sahip başka seçenekler de var. 512 GB Katı Hal Sürücüsü ile birlikte standart olarak 8GB DDR4 bellek de yer alıyor. Tasarım açısından, Flying Fortress 8 oyun dizüstü bilgisayarı gizli bir savaşçı tasarımı kullanıyor ve üç tarafında dar bir sınırı var.

Asus-Flying-Fortress-8

Tuş vuruşu 1.8 mm iken klavye RGB arka ışığını destekliyorr. Bağlantı kısmında iseoyun dizüstü bilgisayarı, bir ağ kablosu arabirimi, bir HDMI 2.0b arabirimi, üç USB-A bağlantı noktası ve tam özellikli bir USB-C bağlantı noktası içeriyor. Fiyatlandırma gelince, Flying Fortress 8 oyun dizüstü bilgisayarı yaklaşık 830 dolar fiyat etiketine sahip.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakBgr India

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here