Ana SayfaAndroid HaberleriASUS PadFone 2 için Android 4.4 KitKat güncellemesi geldi

ASUS PadFone 2 için Android 4.4 KitKat güncellemesi geldi

-

AirPods Pro ve AirPods Pro 2 Karşılaştırma

Yenilenmiş ürün, daha akıllı gürültü engelleme ve üç boyutlu ses sağlayan yeni bir H2 çipi...

ASUS PadFone 2 için KitKat 4.4’ü yayınladı

Günümüzün son trend telefonlarının hepsi aslında artık 4.4 KitKat’ı değil asıl onlara ekstra özellikleri katacak olan Android L’yi kullanmak istiyor. Fakat Android L’nin beta sürümünden çıkmasına daha zaman var, bu aralıkta son jenerasyon birçok telefon da android’in şuana dek yayınlanan son sürümü olan 4.4 KitKat güncellemesini almaya başlıyor. ASUS bugün nihayet kullanıcılarını sevindirecek bir adım attı ve Android 4.4 KitKat güncellemesi PadFone 2 cihazları için yayınladı.

Fakat PadFone 2 cihazları şuanda 4.4 sürümüne güncellemek için OTA üzerinden herhangi bir seçenek yok. Bu nedenle eğer cihazınızı Android’in son sürümü olan 4.4’e güncellemek istiyorsanız bu güncelleme paketini ASUS’un kendi web sitesine girerek mauel bir şekilde indirmeniz ve ardından da yine manuel bir şekilde güncellemeyi kurmanız gerekecek.

ASUS internet sitesinde yeni sunulmuş olan 4.4 KitKat güncellemesi ile cihazlarının ne gibi bir avantaja sahip olacağına dair de bilgi sunmamış. Sanırım ilk olarak kullanıcılarının deneyimlenmesini istiyorlar veya 4.4 cihazlarına çok büyük yenilikler getirmeyecek. Eğer siz de bir PadFone 2 cihazına sahipseniz ve güncelleme işlemini yapacaksanız, güncelleme işlemi öncesi mutlaka yedekleme işlemini gerçekleştiriniz.

 

-- Reklam --

Custom Binary Blocked by Frp Lock Nedir? Hatası Nasıl Çözülür?

Günümüzün mobil işletim sistemlerinden biri olan Android oldukça popüler bir seviyede. Milyonlarca kullanıcısı bulanan işletim sisteminde bazı hatalar ile...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.