Ana SayfaTeknoloji HaberleriAsus, yılın 3.çeyreğinde ilk Akıllı saatini piyasaya sürecek

Asus, yılın 3.çeyreğinde ilk Akıllı saatini piyasaya sürecek

-

Siri’nin İsim Telaffuzunu Düzeltme

Apple'ın dijital asistanı Siri, isimleri doğru bir şekilde telaffuz etmede oldukça iyidir, ancak bazen insan...

Fakat firma şimdilik  deneme aşamasının çok başında olduğundan  fazla heyecanlanmayın.

Asus CEO’su Jerry Shen, 2014 ün 3.çeyreğinde piyasaya sürecekleri bu saatin moto 360 ve LG G saatleri ile rekabete gireceğini söyledi ancak bununla birlikte firmalarının saate önemli özellikler yüklemeye başlamadan önce şimdilik sadece detaylı bir araştırma aşamasında  olduklarını kaydetti.

Bir konferansta konuşan Ceo,şirketin Google ile çok kaliteli bazı ürünleri piyasaya sürdüklerini söyleyerek,hedeflerini  akıllı saatleri tasarlamanın ötesine yerleştirdiklerini belirtti.

Asus, aynı zamanda telefon görüşmesi yapmayı sağlayan Fone Pad ve  bir android tablet ile bir laptop arasında bağlantı kuran dönüştürücüler gibi hibrid ürünler yaparak saygınlık kazandı.

7 inchlik bir tableti telefon gibi kullanma fikri hoşunuza gider ya da gitmez , ama ,özellikle Google’ ın üstün başarılı 7 inch lik tableti nexus 7 yi halen yapmakta olduğu hesaba katıldığında ,Asus un,akıllı saatler dünyasına giriyor olması fikri heyecan verici.

Android işlemcili ve onaylı  2 akıllı saat olan  Moto 360 ve LG G modellerinin  ardından şimdi bütün gözler Asus un işlevsellik açıdan LG G’ nin ve tasarım açısından Moto 360 ın önüne geçip geçemeyeceğine çevrilecek.

-- Reklam --

Yeni Bruce Lee Filmi Geliyor!

Günümüzün en ünlü oyuncularından biri olan ve zamanının en popüler aktörleri arasında yerini alan Bruce Lee ile ilgili yeni...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz