Ana SayfaTeknoloji HaberleriAudi Sport Racing Bike 20.000 Dolar Değerinde!

Audi Sport Racing Bike 20.000 Dolar Değerinde!

-

Yaptığı etkileyici reklamlarla ile rakiplerini zor zamanlar yaşatan Audi, birçok otomobil meraklısının vazgeçemeyeceği markalarındandır. fiyatından dolayı insanların çok fazla yanına yaklaşması dahi mümkün olmayan Audi markasının hayranları elde etmek istediği bu markayı ne yapar ne eder borç ile dahi olsa elde edip kullanır.

Bugüne kadar otomobil çeşitleri ile beğenilerimizi kazanması ile tanıdığımız Audi, şuan da çok farklı bir sektör ile piyasaya girmeye hazırlanmakta. Audi Sport Racing Bikeile Piyasada görülmekte olan bisikletlerin yeterince kullanışlı ve pahalı olmadığını bize anlatacak gibi bir otomobil firmasının Audi Sport Racing Bike ile hem kalitenin hem de bisiklet hayranları bisikleti iş veya spor amaçlı kullanan vatandaşların kullanacakları bisikletin mali olarak fiyatına bakmayacaklar ise tercih edecekleri bir model ve marka olacağı kesin gibi görülüyor.

Gövde ağırlığı 790 gr toplam ağırlığı 6 kg olan Audi Sport Racing Bike almayı düşünen insanlara maliyeti 20 bin dolar olacağı söyleniyor böyle bir bisiklete 20 bin dolar verecek birçok bisiklet hastası olması da kesin bir bilgidir.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.