Ana SayfaTeknoloji HaberleriBabalar gününde alabileceğiniz en ilginç hediyeler

Babalar gününde alabileceğiniz en ilginç hediyeler

-

Babalar günü yaklaşırken Babama ne alsam? diye düşünenlere ilginç teknolojik fikirler ve hediyeler hazırladık. Eğer hangi hediyeyi alacağınız konusunda karar veremiyorsanız ve klasik hediyelerin dışına çıkmak isteyenler için bu ilginç bir o kadarda kullanışlı teknolojik aletleri incelemenizi tavsiye ederiz…

1. Chromecast

chrome

Eğer babanızın bir chromecast’ı yoksa kaçırmamanız gereken bir hediye uygun fiyatı ve özellikleri ile kullanması gereken bir cihaz, cep telefonundan izlediğiniz videoları veya müzikleri bu cihaz sayesinde kolayca Televizyonlarınıza aktarıp daha iyi bir deneyim yaşama imkanı sunar.

2. Spider-Man kostümü

örümçek

Ne kadar ilginç bir fikir olarak görünüyor olsa da babalarınızı geçmişe çocukluk günlerine götürecektir. Farklı ve eğlenceli olacak bu kostüm farklı yerlerde kullanılarak büyük bir eğlence konusuda olabilir.

3. Blu-ray Filmler

blue


Yüksek çözünürlük ve kaliteli bir görüntü deneyimi ile film izleme keyfini en iyi şekilde yansıtan Blu-ray deneyimi ile babanızın eğlenceli bir zaman geçirmesini sağlayabilirsiniz.

4.Geçmişe götürecek eşyalar

pac

Babalarınız döneminde ünlü olan karikatür ve kahramanları simgeleyen ilginç eşyalar ile farklılık yaratabilirsiniz, geçmiş günleri hatırlatacak bu eşyalar ucuz olabilecekleri gibi onlar için büyük bir manevi değer taşıyabilir.

5.Matkap

mat

Babalarımızın en sevmediği kişiler tabi ki tamircilerdir, her problemin üstesinden gelerek kendilerinin yardım almadan sorunları çözebilecekleri düşünmeleri ve tamir edilmesi gereken şeyler üzerinde çalışmayı sevenler için oldukça yardımcı olabilecek bir o kadarda sıra dışı bir hediye matkap alabilirsiniz.

6.Laphroaig Quarter Cask

visk

Eğer alkol ile arası iyi bir babanız varsa piyasalarda çok fazla bilinmeyen ancak bir o kadarda lezzetli bir viski olan Laphroaig Quarter Cask ilginç bir hediye olabilir. Lezzet odaklı hazırlanmış olan bu viski iyi bir deneyim olabilir ayrıca fiyatı bütçenizi çok fazla zorlamayacaktır.

7. Otterbox telefon koruyucusu

ss

Teknoloji ile arası iyi olmayan bir babanız var ise uygun bir hediye olacaktır. Kullandıkları cep telefonları için etkili bir koruma kabı olan Otterbox farkında olmadan yaşanabilecek ufak kazalardan, çizilmelerden ve darbelerden koruyucu etikili bir o kadarda şık bir telefon kabıdır.

8.Yedek Batarya

kk

Akıllı cep telefonu kullanıcılarının mutlaka sahip olması gereken bir şey batarya ömrünün oldukça kısa sürdüğü bu dönemde ne zaman şarjımızın biteceğini bilemeyiz özellikle uzun süreli konuşmalarda ve uygulamaların kullanılmasında bataryalarımız hızla tükenirken imdadınıza yedek şarj cihazları yetişerek bataryanızı yenilemenizi sağlar

9.1 TB harddisk

hard


Özellikle babanız bir şeyleri arşivlemeyi seven birisi ise kesinlikle sahip olması gereken bir cihaz yüksek çözünürlüklerde ki video ve fotoğrafların oldukça fazla yer kaplamaları bu arşivlerde problemler çıkartabilirken bu problemi harici ve taşınabilir hard diskler kolaylıkla çözecektir.

10.Laptop Çantası

çanta

Teknoloji ile arası iyi ve bir dizüstü bilgisayar kullanıcısı ise en büyük ihtiyacı bir taşıma çantası olacaktır. Babalarınızın ruhunu ve tarzını yansıtacak şık, modern veya klasik modeller ile kullanışlı bir hediye armağan edebilirsiniz.

11. Traş makinası

traş

Erkeklerin en çok vakit kaybettiği işlerden bir tanesi traş olmaktır babalarınıza kullanışlı bir traş makinası hediye ederek vakit kazanmasını sağlayabilirsiniz ayrıca kullanışlı bir alet ile istediği gibi şekiller vererek kuaföre gitme probleminden kurtulmasını sağlayabilirsiniz.

12. Kahve Makinası

kahve

Yoğun bir iş temposuna sahip bir babanız varsa onu kahve probleminden kurtarabilirsiniz son zamanların en kullanışlı akıllı cihazlarından bir tanesi ola kahve makinaları küçük boyutlarına rağmen güzel işler ortaya çıkartabilirler.

13. Elektronik sigara

sg

Sigara içen ve gün geçtikçe problem haline gelen bir kötü alışkanlığa sahip ise elektronik sigaralar farklı bir deneyim yaşamasını sağlayabilir farklı aroma çeşitleri, ile buharlı ürünler nikotin ihtiyacını karşılarken sigaraların verdiği olumsuz etkileri minimum seviyesine getirir.

14.Sanal Kitap

ebook

Teknoloji kitap okuma alışkanlıklarımızı değiştirme niteliğinde çalışmalar yaparken buna ayak uydurma niyetinde olan babalarınız için güzel bir hediye olabilir özellikle kitap okumayı sevenler için çok kullanışlı olacaktır. İçerisinde yüzlerce kitap barındırabilecekleri gibi taşıma ve kullanmalarıda oldukça pratiktir.

15.Star Wars mutfak bıçak seti

lkl


Dönemlerinin en önemli film serisi olan star wars hayranlığı özellikle yaşı ilerlemiş ve o zamanları yaşamış insanlar için büyük bir manevi değere sahiptir. Tasarımı Star wars’un meşhur gemisi tarzında hazırlanmış kullanışlı bıçak seti ile geçimişi hatırlatan manevi değeri yüksek bir hediye armağan edebilirsiniz.

Cepkolik ailesi olarak Tüm babaların Babalar Gününü Kutlarız…

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here