Ana SayfaİncelemeBeats Powerbeats Pro Kulaklık İncelemesi

Beats Powerbeats Pro Kulaklık İncelemesi

Sporcular için muhteşem bir kulaklık olan Beats Powerbeats Pro'yu detaylıca inceledik. Bu kulaklıklarla rahatça spor yapabileceksiniz...

-

iPhone kullanıcıları, Beats Powerbeats Pro ile en iyi kulaklıklardan birine sahip olabilecekler. Zira bu kulaklıklar Apple‘ın H1 çipini kullanıyor, mükemmel bir kulaklık tasarımına sahip ve suya dayanıklı. Android kullanıcıları da bu kulaklıkların ve birinci sınıf Bluetooth 5.0 desteğinin yanı sıra en zorlu antrenmanlarınız sırasında sabit kalması için tasarlanmış açılı püskürtme uçlarının da keyfini çıkarabilir.

Beats Powerbeats Pro’ya Bir Bakış

Beats, başlangıçtan itibaren gerçek kablosuz kulaklıkların nasıl tasarlanması gerektiğine dair iyi bir örnek teşkil ediyor. Göze çarpmayan kulak kancaları, daha dengeli ve sabit bir uyum için kulak kanalındaki basıncı alıyor. Ek olarak, özel nozullar bu sesi AirPod‘lardan çok daha iyi iletebiliyor.

Kulaklık başlıkları minimalist bir tasarıma sahip ve dört renk seçeneği ile satılıyorlar. Siyah, fildişi, lacivert ve yosun rengi kulaklıklar sahiden de göz kamaştırıyor. Her iki muhafazada da kulaklıklar çıkarıldığında medya oynatmayı otomatik olarak duraklatan yakınlık sensörleri bulunuyor. Ayrıca mikrofon dizisi, ne zaman konuştuğunuzu algılamak için ivmeölçerler kullanıyor. Aynı sensörler, uyku halindeyken kulaklıkları otomatik olarak kapatabiliyor.

Powerbeats Pro, her kulaklık için dokunsal ses seviyesi düğmeleri içerdiğinden kontroller AirPods’dan biraz farklı. Nitekim “b” simgesini basılı tutarken gelen aramaları reddedebileceğiniz bir tuş bile var. Bu kulaklıklar yeni H1 çipinden de yararlanıyor, böylece bağımsız Siri erişimi de etkinleştirilebiliyor.

H1 çip, Powerbeats Pro’nun çılgın pil ömründen de sorumlu diyebiliriz. Dinleyiciler, gerçek kablosuz teknolojisi için dikkate değer bir iPhone XS Max ile kullanıldıklarında tek bir şarjla 10 saat 52 dakika oynatma elde ediyorlar. Bu kulaklıklar ise, 24 saatten fazla oynatma sağlayan ek bir 1,5 şarj deneyimi sunuyor. Aynı zamanda hızlı şarjı da destekliyor, bu sayede kulaklıklar beş dakika şarj ile 1,5 saat oynatma sağlayabiliyor. Sahiden de muhteşem!

Powerbeats Pro su geçirmez olmasa da IPX4 sertifikalı. Onları suda kullanamazsınız ancak herhangi bir karasal egzersiz programına dayanıklılar. iPhone kullanan bir sporcuysanız, bunlar alabileceğiniz en iyi egzersiz kulaklıkları diyebiliriz. Bununla birlikte, dayanıklılığa ve değere öncelik verirseniz, Elite 65T kulaklıklar sizin için daha akıllı seçim olabilir.

Powerbeats Pro’nun Sesi Nasıl?

Powerbeats Pro, AAC Bluetooth codec bileşenini destekliyor ve sesi oldukça iyi. Beats’in bas ağırlıklı sesi biraz farkındalık yaratsa da sorun çıkarmıyor. Bas tepkisinin çoğu nozullara ve kulak uçlarına atfedilebilir. Düzgün bir deneyim oluşturarak, dış gürültünün alt uç reprodüksiyonu zayıflatma olasılığı daha düşük diyebiliriz. Bu, müziğinizi daha net hale getiriyor.

Tizler ayrıca, vokallerin ve genel enstrümantal gürültülerin üzerinde tiz notaların işitilmesini kolaylaştıran hoş bir güçlendirmeye sahip. Vokaller ve yaylı enstrümanlar yaklaşık dörtte üçü bas ve tiz notalar kadar yüksek ses çıkarıyor. Bu sadece güçlü bir vuruş isteyen sporcular için önemli olmasa da, sıradan dinleme için ağırlaştırıcı olarak nitelendirilebilir. Yine de çoğu tüketici, Powerbeats Pro’nun sesinden tamamen keyif alacak.

Powerbeats Pro ile bir çağrı aldıysanz, ses iletiminin yeterince açık olduğunu bilmelisiniz. Özellikle düşük sesli olanlar biraz boğuk ses çıkarıyor. O zaman bile, katlanılabilir bir ses deneyimi sunuyor. Rüzgar gürültüsü, aşağı bakan mikrofonlar tarafından oldukça iyi bir şekilde filtreleniyor, bu da kulaklığı hareket halindeyken aramalar için mükemmel hale getiriyor.

Beats Powerbeats Pro, iOS 14 İle Yeni Özellikler Aldı Mı?

Evet, Beats Powerbeats Pro, iOS 14 ve iPadOS 14 çalıştıran bir cihazda otomatik olarak iPhone ve iPad arasında geçiş yapabiliyor. İPhone’unuzda müzik dinliyor ancak iPad’inizde bir film oynatmaya başlıyorsanız, Beats Powerbeats Pro, bir cihazdan diğerine sorunsuz bir şekilde geçiş yapabiliyor. Bunun çalışması için söz konusu tüm cihazların aynı iCloud hesabıyla ilişkilendirilmesi gerekiyor.

Powerbeats Pro’yu Satın Almalı Mısınız?

Powerbeats Pro ile spor yaparken müzik dinlemek artık bir sorun değil ve bas üretimi aslında kulağa hoş geliyor. Bununla birlikte, standart şarj kutusu olan ikinci nesil AirPod’lardan daha pahalılar. Sporcular ve iPhone kulaklıklarının düşmesinden bıkan herkes bu kulaklığa rahatlıkla yönelebilir. Bir hayli yüksek olan fiyatına rağmen, iyi bir performans vaat ediyor.

-- Reklam --
Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here