Beats ürünlerinde indirim

Apple şirketi tarafından geçtiğimiz günlerde satın alınan be işçilerle ilgili oldukça sorun yaşandığı belirtilen ancak Apple tarafından yayınlanan haber sonrası teknoloji dünyası sırrını koruyan bu olayı konuşurken bugün Apple Beats ürünlerinde ufak bir indirim yapma kararı aldı.

Fiyatıyla beraber kullanıcıların ceplerini yakan ve bu yüzden dolayı bazı insanların neredeyse iki aylık maaşını biriktirse dahi anca alacağı kulaklık benzeri Beats ürünlerinde zaman zaman yapılan indirimler kullanıcıları sevindiriyor.

Apple tarafından satın alındıktan sonra kar amaçlı değil Apple amaçlı çalışması gibi komik ifadeler ortaya atılan Beats bu iddialar hakkında herhangi bir açıklama yapmadı ancak şirketin ilerleyen günlerde kar elde edebilmesi açısından Apple cihazlara daha fazla önem vereceği biliniyor.

10’luk bir indirim.

%10 gibi bir indirimin yapıldığı ve 23 Ağustos tarihine kadar geçerli olacak indirim Apple sayfası üzerinden geçerli, Apple tarafından yapılan indirimin Apple için stoktaki ürünleri satmasına yardımcı olacağı biliniyor.

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0