Beyaz BlackBerry Passport bu özelliğe sahip olacak

Geçtiğimiz günlerde yabancı BlackBerry haber sitesi tarafından sızdırılan ve kare ekrana sahip olan BlackBerry tarafından kısa zaman içerisinden tanıtılması beklenen BlackBerry Passport modeli için bugün yeni bilgiler geldi.

BlackBerry porselen üretecek.

Her ne kadar geçtiğimiz aylarda neredeyse batışa geçen ve son anda BlackBerry Z10 cihazıyla batmaktan kurtulan BlackBerry yeni cihazı BlackBerry Passport üzerinde porselen kullanacak.

Eski zamanlara bakıldığında ürettikleri cihazlar ile beraber neredeyse teknoloji dünyasını kendi üzerine çeken BlackBerry son dönemde oldukça eksi miktar para kaybediyor, şirketin para kazanması gerektiği yerde para kaybı dahi yaşadığını açıklayan analizciler, şirketin yeni cihazlara destek vermesi ve dokunmatik modelleri üretmesi üzerine yükselişe geçtiğini kabul ediyor.

BlackBerry CEO’su tarafından yapılan bir açıklamada her ne kadar oldukça iyi bir noktada oldukları ifade edilse de şirketin yaptığı bu açıklama kullanıcıları adeta şoka düşürdü.

Bugün gelen bilgilerde ise BlackBerry Passport kod adına sahip cihazın beyaz renginde porselen kullanılacağı iddia edildi, cihazın arka yüzeyinin tıpkı Z10 cihazında olduğu gibi yumuşak dokuya sahip olacağı bildirildi.

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0