Ana SayfaTeknoloji HaberleriBildirimleri Elinize Yansıtan Akıllı Bileklik Ritot

Bildirimleri Elinize Yansıtan Akıllı Bileklik Ritot

-

Samsung Galaxy S23’in 128 GB versiyonu UFS 3.1 kullanacak

Merakla beklenen Galaxy S23 serisi yaklaşırken, normal Galaxy S23'e dair önemli bir özellik belli oldu....

Yeni Nesil Akıllı Bileklik Ritot

Her gün onlarca akıllı cihaz piyasaya tanıtılsa da her biri birbiri ile aynı özellikleri barındırıyor. Bu gün ise sizlere daha önce tanıtılmamış özelliklere sahip bir akıllı bileklikten bahsedeceğiz. Ritot olarak adlandırılan yeni akıllı bileklik, günümüz standartlarından biraz farklı olarak çalışmakta.

Normal bir akıllı bileklikte telefonunuza gelen bildirim akıllı bilekliğin ekranında gözükür, Ritot ise telefonunuza gelen çağrıları, sosyal medya bildirimleri üzerindeki mini projektör sayesinde elinize yansıtıyor. Bu özelliği işe şuan eşsiz bir akıllı bileklik diyebiliriz.

Ritot 2015 yılında satışa sunulacak, henüz bir fiyat belirlenmediği gibi hangi ayda satışa sunulacağı da belli değil fakat 2015’in ilk çeyreğinde satışa sunulacağı düşünülmekte. Gelişmeler için takipte kalınız.

http://www.youtube.com/watch?v=OfmReO31grA

-- Reklam --

OnePlus Ace 2, 7 Şubat’ta piyasaya sürülüyor

OnePlus, 7 Şubat'ta Hindistan'da, OnePlus 11 ve OnePlus Buds Pro 2'nin küresel sürümlerini görmeyi beklediğimiz büyük bir etkinlik düzenliyor....
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz