Bir Tükürükle Robot Resim

Her geçen gün gelişen teknoloji dünyasında yapılan gelişmeler bir yana tükürük ile bir insanın robot resminin çizilebilmesi de mümkün kılınacak. Bu konuda yapılan açıklamalar Üsküdar Üniversitesinden geldi. Konu ile ilgili yapılan açıklamalara göre bu günün teknolojisi yetersiz kalmakta.Tükürük ya da kepek tanesinden robot resmin çizilebileceği kimin aklına gelebilir ki? Yapılan açıklamalara göre çok yakın bir zaman dilimi içerisinde bu mümkün kılınacak.

Her Şey DNA’da Gizli

Açıklama Üsküdar Üniversitesinden Geldi
Alanında uzman yapıları ile yapmış oldukları çalışmalarına ara vermeksizin ve fazla mesai ile devam eden uzmanlar ise yaptıkları açıklamalar ile bu günün teknolojisi kullanılarak sağlık alanında insanın tükürüğü, ya da kepek tanesi ile sadece göz ve saç rengini ortaya çıkarabildiklerini aktarmaktadırlar.

Bu konu da Üsküdar Üniversitesi tarafından yapılan bir açıklamaya göre bundan en fazla 3.5 ya da 4 yıl sonra tükürük ve kepek tanesi ile insanın robot resminin çizilebilmesinin mümkün kılınacağı, bu günün teknolojisi ile bunun henüz mümkün olmadığı belirtildi. Bu bağlamda düşünülecek olursa eğer insanların artık tüm bilgilerine DNA yapıları ile ulaşılabilmesi mümkün olacaktır.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0