Ana SayfaTeknoloji HaberleriBlackberry akıl almaz yükselişe geçti

Blackberry akıl almaz yükselişe geçti

-

Sinir Bozucu Reklamlara Neden Olan Chrome Virüslerini Temizleme!

Günümüzde internetin önemi bilmeyen yoktur, artık dünyamızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen internet ile her...

Sürekli olarak batacağı söylenen ancak daha hala yerinde duran ve yaptığı açıklamalarda durumlarının iyi olduğunu belirten Blackberry bugün akıl almaz bir yükselişe geçti.

Akıl almaz yükseliş.

Kullanıcıların sürekli olarak batacak dediği ve çok az bir kesim tarafından cihazlarının tercih edildiği Blackberry bugün hisse senetlerinde akıl almaz bir artış yaşadı, %50 gibi bir hisse senedi artışı yaşayan Blackberry bugün itibariyle hisse senedi değerlerini 11.30’a çıkarmış durumda.

Geçtiğimiz aylarda CEO değiştiren Blackberry yeni CEO’nun gelmesi ile beraber yükselişe geçmiş durumda, Android işletim sistemine yakın olmasa da Windows Phone işletim sistemine fark atabilecek bir kapasitede olan işletim sistemi Blackberry OS kendi üzerinde Android işletim sistemi uygulamalarına ve oyunlarına kurulma imkanı tanıyor.

Bu sayede BB 10 OS işletim sisteminden sonra yani Blackberry Z10 modelinden sonra artışa geçen Blackberry, bakalım ilerleyen zamanlarda daha fazla kar elde edebilecek mi? Şirketin şuan ki durumuna bakıldığında kar edeceği kesin diyebiliriz.

 

.

-- Reklam --

Pille çalışan Elektrikli Otomobiller, Ağustos ayındaki küresel otomobil satışlarının yüzde 11’ini oluşturuyor

Elektrikli otomobil satışlarındaki artış sürpriz değil, müşteriler beklentilerini değiştirdi ve dünyanın dört bir yanındaki hükümetler çeşitli gazla çalışan araç...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.