Ana SayfaTeknoloji HaberleriBlackberry CEO'su Passport ve Classic modelleri gösterdi

Blackberry CEO’su Passport ve Classic modelleri gösterdi

-

BlackBerry iki yeni telefon çıkartıyor

Mobil pazarlar üzerinde diğer markaların tümü amiral gemilerini sunarken Blackberry köşesi uzun süredir bir sessizlik içerisindeydi. Ta ki bu güne kadar. BlackBerry’nin CEO’su kameraların karşısına bu kez yeni cihazlarını göstermek için geçti. BlackBerry’nin son cihazı olacak “Passport” 4.5 ekran ve 1,440 x 1,440 çözünürlüğe sahip olacak. Ayrıca alışılagelmiş QWERTY klavyesinden de yine ödün verilmeyecek.

BlackBerry’nin Passport cihazı 81.mm genişliğine sahip olacak.  Tabi tek yeni cihaz Passport modeli değil, bir de BlackBerry Classic modeli kullanıcılar ile buluşacak. Tasarım olarak her ne kadar iki cihaz birbirine benzeyecek olsa da donanım ve performans bakımından aralarında bazı keskin farkların olacağı garanti. BlackBerry Classic de geleneği bozmayacak ve klavyeli bir telefon olarak karşımıza gelecek.

BlackBerry’nin Passport adını verdiği yeni cep telefonu Eylül ayında satışa sunulması bekleniyor. BlackBerry Classic’in tarihi ise şuanda Kasım ayı olarak görünüyor. Klavyeli telefon geleneğinden kopamayanlar için hiç şüphesiz harika cihazlar olduğunu söylemek gerek.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.